2020-08-12 19:05:07

Igloopol Dębica wygrał z rezerwami Stali Mielec po bramce Aleksandra Drobota

Dębiczanie sięgnęli dziś po kolejny komplet oczek na czwartoligowym froncie. W meczu padła jedna bramka, a jej autorem był niezawodny wychowanek.

Igloopol Dębica zmierzył się dziś z rezerwami Stali Mielec, które w obecnym sezonie jeszcze nie wygrały. Podopieczni Grzegorza Lorka początek nowej kampanii mogą zaliczyć do udanych i dziś polowali na kolejny komplet oczek. Gole do przerwy jednak nie padły.

Spotkanie było bardzo zacięte, a o końcowym wyniku zadecydowała bramka zdobyta w 70. minucie. Jej autorem był niezawodny Aleksander Drobot. Mielczanie próbowali odrobić straty, ale Morsy mądrze się broniły i dowiozły jednobramkowe prowadzenie do końca.

1-0 Aleksander Drobot (70)