2020-08-12 18:42:05

Izolator Boguchwała zatrzymał Karpaty Krosno

Izolator Boguchwała w biało-zielonych strojach (fot. Robert Skalski / Izolator Boguchwała)
Mecz 5. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Karpatami Krosno zakończył się bezbramkowym remisem.

Piłkarze Izolatora Boguchwała zatrzymali rozpędzone Karpaty Krosno, które w dwóch ostatnich spotkaniach notowały wygrane 3-0.

Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty, choć klarownych sytuacji nie było zbyt wiele. W pierwszej połowie większość akcji toczyło się w środku pola. W miarę upływu czasu uwidatniała się lekka przewaga Karpat Krosno, ale goście nie mieli pomysłu na pokonanie dobrze dysponowanego dziś Michała Szularza.

Bramkarz Izolatora Boguchwała zresztą kilkukrotnie ratował swój zespół w tym broniąc sytuację sam na sam. W 89. minucie golkiper gospodarzy w końcu skapitulował, ale sędzie bramki dla Karpat nie uznał dopatrując się spalonego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

W składzie Karpat Krosno grał jeszcze Karol Knap, który wczoraj podpisał kontrakt z pierwszoligową Puszczą Niepołomice.

Izolator Boguchwała (skład wyjściowy): Michał Szularz - Eryk Ciemierkiewicz, Krystian Wilk, Kacper Penar, Michał Daniel, Radosław Leń, Marcin Dobrzański, Michał Worosz, Michał Bogacz, Aleksander Gajdek, Piotr Buda.

Karpaty Krosno (skład wyjściowy): Mateusz Krawczyk - Dawid Król, Szymon Dziadosz, Dominik Kowalski, Karol Knap, Karol Czelny, Michał Stasz, Rafał Głód, Sylwester Sikorski, Karol Wajs, Łukasz Zych.

Żółte kartki: Dobrzański, Wilk - Zych, Dziadosz, Knap, Czelny.