https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-12 15:49:04

Jarosław Czernysz oficjalnie w Apklan Resovii!

fot. Apklan Resovia
fot. Apklan Resovia
Pasiaki nie próżnują i odkrywają kolejne karty, jeśli chodzi o kadrę na 1 ligę. Szeregi rzeszowian oficjalnie zasilił pomocnik który pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w Jarosławiu.
 
Jarosław Czernysz został nowym piłkarzem pierwszoligowej Apklan Resovii. 20-letni pomocnik urodzony w Jarosławiu, w rundzie wiosennej występował w Odrze Opole, która gra w Fortuna 1 lidze. W jej barwach rozegrał 13 spotkań i strzelił dwie bramki. Jesienią natomiast występował w Polonii Bytom, gdzie uzbierał 17 meczów i zdobył jednego gola.
 
Zawodnik jest wychowankiem JKS-u Jarosław, gdzie grał do końca rundy jesiennej sezonu 2013/14. Następnie przeniósł się do Stali Rzeszów, w której występował głównie w juniorach. Ponadto spędził także pół roku w czwartoligowym Piaście Tuczempy.
 
To nie koniec wieści od klubu z Wyspiańskiego 22. Wczoraj informowaliśmy, ze do kadry pierwszej drużyny zostali włączeni Jakub Kałaska i Kacper Szymkiewicz z rezerw. Zarząd Sekcji Piłki Nożnej ogłosił dziś także, że roczną umowę z opcją przedłużenia, podpisał Szymon Feret.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij