2020-08-08 19:08:10

Dominik Pikiel bohaterem! Kapitalna druga połowa Sokoła Sieniawa przesądziła o zwycięstwie w derbach

foto. Patryk Górecki
Sokół Sieniawa pokonał 3:2 Wólczankę Wólka Pełkińska, mimo że przegrywał po pierwszej połowie 0:1. Gola na wagę trzech punktów do Sokoła zdobył Dominik Pikiel.

Mecz lepiej rozpoczął się dla Wólczanki Wólka Pełkińska, która objęła prowadzenie w 10. minucie za sprawą Kacpra Durdy. Na boisku nie brakowało walki, z racji tego, że były to lokalne derby. W lepszych humorach do szatni schodzili jednak gospodarze, prowadząc do przerwy.

Po zmianie stron obudzili się podopieczni Ryszarda Kuźmy - do remisu doprowadził w 60. minucie Patryk Kapuściński, a kilka chwil po tym zdarzeniu na prowadzenie gości wyprowadził Daquan King

Ten zimny prysznic dla Wólczanki w drugiej połowie podziałał mobilizująco, bo w 73. minucie Mateusz Gul doprowadził do remisu. Sokół nie odpuszczał jednak w dążeniu do zwycięstwa i na nieco ponad dziesięć minut przed końcem Dominik Pikiel zapewnił wygraną przyjezdnym. Tym samym to ekipa z Sieniawy została zwycięzcą lokalnych derbów w 3 lidze gr.IV.

Wolka bardzo słaba w obronie
Przetrzymuja piłkę ja B klasie . Brak płynności w grze. Brak pomysłu na szybki atak , kontratak .
Brak prostopadłych podań
Brak strzałów z dystansu.
I chyba brak trenera?

Ktoś 2020-08-08 22:16:40

To ty chyba ślepy jesteś! Wolka pierwsza połowa mega fajna, w drugiej brakło trochę sił ale pomysł na gre był tylko bramek brało.

~anonim 2020-08-09 07:50:01

Wólka zawsze miała dobrą obronę to co się podziało

Kibic 2020-08-09 12:44:07

Pierwsza połowa super w wykonaniu Wólczanki, kto był to wie, ale trzeba być skutecznym i strzelać bramki!!!, Widać też brak doświadczenia takiej rutyny, nie widać w tym zespole zawodnika który ciągnie grę!!! Taktyka też zawiodła w tym meczu, samą młodzieżą ciężko będzie ogrywać rutyniarzy, powiedzenia życzę!!!

wizjoner 2020-08-09 17:05:57

Piszę te słowa bez większej satysfakcji, ale przy informacji dotyczącej odejścia Khorolskyiego zamieściłem komentarz, w którym zapowiedziałem, że Wólka w trzech pierwszych kolejkach nie wywalczy nawet jednego "oczka". Niestety, nie myliłem się. Wprawdzie przed Wólczanką mecz w Radzyniu Podlaskim, ale tam również zespół nie poprawi swojego dorobku punktowego. Z tym trenerem i przy tak prowadzonej polityce transferowej zespół skazany jest na degradację!!! Ci chłopcy mają serce do gry, ale są najzwyczajniej "zajechani" przez jakiegoś "magica" o wątpliwym statusie szkoleniowca. Najlepszym tego przykładem są mecze w Puławach i ze Sokołem. Do 60 minuty, albo inaczej, dopóty starczyło sił, gra Wólczanki w obu spotkaniach nie wyglądała źle. Niestety, w ostatnich 30 minutach meczu z Sieniawą, mający w nogach 120 - minutowy pojedynek z Karpatami Krosno piłkarze Sokoła wręcz zabiegali młodzież z Wólki Pełkińskiej. Ale jakie to ma znaczenie dla prezesa i jego współpracowników? Żadne!!!! Dla nich najważniejszy jest pro junior!

kier 2020-08-09 19:45:16

trener Sitek bedzie wolny bo czas w orle sie konczy

karo 2020-08-09 19:49:04

blizniak prezes go ochroni

do wizjoner 2020-08-09 20:43:43

w pulawach 8 młodzieżowców, z sieniawa 7 mlodzizowcow w tym olejarka i lazazarz skończonym wiekiem młodzieżowca. sieniawa zabiegała zaowdnikow z wolki? 2 gole to laga do przodu i dwukrotnie zle ustawiony srodkowy obrońca. Z wyjątkiem kilku chwil w drugiej połowie to wolka cały czas siedzial na sieniawie i prowadziła grę. było mnóstwo sytuacji bramowych. ale co banda cepaków z tego może widzieć .

~anonim 2020-08-09 20:53:27

Do komentarza wyżej to ty chyba drugiej połowy nie widziałeś, jeszcze z dwa mecze, albo zaczną zdobywać punkty albo głowy polecą, no i mecz wygrywa ten kto więcej bramek strzeli!!

~anonim 2020-08-09 22:33:15

brawo

raul 2020-08-10 07:58:33

A kogo to obchodzi, ilu młodzieżowców wystąpiło w meczach z Wisłą w Puławach oraz Sokołem Sieniawa. Czy ktoś im kazał rezygnować z tak doświadczonych piłkarzy, jak chociażby Khorolski? Mało tego, w trakcie sobotniego meczu ktoś na trybunach rzucił hasło, że do Stali Rzeszów odchodzi kolejny wyróżniający się w poprzednim sezonie zawodnik Wólczanki, a mianowicie Dawid Olejarka. Nic tylko pogratulować umiejętnie realizowanej polityki kadrowej, która najwidoczniej zmierza ku temu, że już w niedalekiej przyszłości Wólczanka będzie mieć tylko jedną drużynę piłkarską, która będzie rywalizować w rozgrywkach "Z podwórka na stadion".