https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-08-08 19:08:55

Lewart Lubartów zremisował u siebie z Siarką Tarnobrzeg

fot. MKS Lewart Lubartów
fot. MKS Lewart Lubartów
Sobotni mecz drugiej kolejki 3 ligi w grupie 4 potoczył się niekorzystnie dla Siarki Tarnobrzeg. Zespół trenera Grzegorza Opalińskiego zobaczył w rywalizacji z beniaminkiem sporo kartek (5 żółtych i 1 czerwona). W 41 minucie czerwony kartonik obejrzał Kacper Józefiak. Ostatecznie mimo swoich okazji zespoły zakończyły spotkanie w Lubartowie bezbramkowym remisem.
 
Sobotni podział punktów daje pierwszą ligową zdobycz obydwu zespołom w tym sezonie, dodajmy po przegranych inauguracjach na własnych stadionach. O komentarz po meczu poprosiliśmy Grzegorza Opalińskiego, trenera podkarpackiego trzecioligowca. - Zdobyliśmy punkt i nie straciliśmy bramki. Na pewno był to mecz rozgrywany w trudnych warunkach. Graliśmy końcówkę pierwszej połowy i całą drugą część spotkania w osłabieniu. Mogliśmy też strzelić bramkę bo wyszliśmy z trzema kontratakami. Przecwnik miał swoje sytuacje, a nasze kartki wynikały po prostu z gry.  Okienko trwa do końca miesiąca, testowaliśmy już trzech bramkarzy. W temacie obrońcy również trwają rozmowy, ponieważ chodzi o jakość tych piłkarzy - powiedział nam szkoleniowiec podkarpackiego trzecioligowca.
 
Lewart Lubartów - Siarka Tarnobrzeg 0:0 (0:0)
 
 
 
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

TylkoZKS 2020-08-09 00:15:12 3 2

Tarnobyl won do 4 ligi!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij