2020-08-08 19:08:29

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał na własnym boisku z Igloopolem Dębica

Drugie zwycięstwo w tym sezonie zaliczyli piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna. Tym razem pokonali Iglopool Dębica 2:0. Na listę strzelców wpisali się w pierwszej połowie Kamil Aab oraz w drugiej Brian Dziedzic.

Mocno w spotkanie weszli piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna - już w 2. minucie wynik otworzył Kamil Aab, pokonując golkipera Igloopolu Dębica. Na kolejne bramki przyszło nam poczekać aż do drugiej połowy.

Przyjezdni szukali wyrównania, ale ta sztuka się im nie udała. Na nieco ponad dziesięć minut przed końcem wynik meczu ustalił Brian Dziedzic i tym samym zapewnił gospodarzom trzy punkty.

Dzięki zwycięstwu piłkarze z Kolbuszowej Dolnej mają na koncie siedem oczek i plasują się na szóstym miejscu w tabeli, zaś przeciwnicy z Dębicy z taką samą ilością punktów zajmują jedno lokatę niżej.

1-0 Kamil Aab 2'
2-0 Brian Dziedzi 79'