2020-07-25 23:25:59

Igloopol Dębica ograł Izolator Boguchwała na wyjeździe

Igloopol Dębica ograł Izolator Boguchwała na wyjeździe.
W sobotnie popołudnie w Boguchwale na inaugurację ZKS Izolator Boguchwała gościł na swoim stadnionie Igloopol Dębica, czyli były zespół Bartosza Zołotara - nowego trenera "Izolacji". Spotkanie rozstrzygnęło się w drugiej połowie, a wynik ustalił Aleksander Drobot.

W spotkanie lepiej weszli piłkarze ZKS Izolatora Boguchwała, jednakże im dalej w mecz tym większą przewagę mieli piłkarze Igloopolu Dębica, jednak w bramce dobrze spisywał się Michał Szularz i to dzięki jego interwencjom do przerwy w Boguchwale nie oglądaliśmy bramek.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy piłkę do siatki wpakował Przemysław Nalepka, jednak chorągiewka asystenta powędrowała w górę, a sędzia główny odgwizdał spalonego. W 68. minucie spotkania zakotłowało się w polu karnym Izolatora efektem czego był rzut karny, którego pewnie na bramkę zamienił Nalepka.

Po bramce grę zaczęła prowadzić Izolacja. Sześć minut przed końcem podstawowego czasu gry błąd w środku pola popełnił Eryk Ciemierkiewicz w efekcie czego na bramkę boguchwalan pognał Aleksander Drobot, który w sytuacji oko w oko z Szularzem nie pomylił się i ustatlił wynik spotkania na 2-0.

Igloopol udanie zainaugurował sezon 2020/2021. Warto dodać, że był to debiut Grzegorza Lorka na ławce trenerskiej "Morsów". Ekipa z Dębicy z podniesionym czołem będzie mogła udać się na mecz wyjazdowy do Przeworska. Natomiast "biało - zieloni" w środę zmierzą się z JKS-em Jarosław.

0-1 Nalepka (69)
0-2 Drobot (84)