2020-07-25 22:23:58

Watkem Korona Rzeszów rozbiła Orła Przeworsk na inaugurację

Korona Rzeszów wygrała z Orłem Przeworsk 4-1.
Piłkarze Watkem Korony Rzeszów pewnie pokonali graczy Orła Przeworsk w inauguracyjnej kolejce 4 ligi podkarpackiej. Rzeszowianie zwyciężyli 4-1.

Podopieczni Michał Szymczaka rozpoczęli to spotkanie od mocnego uderzenia. Już w 4. minucie prowadzenie rzeszowianom dał Maciej Maślany. Gospodarze mieli jeszcze co najmniej kilka okazji na podwyższenie, ale do przerwy było tylko 1-0.

Warto również wspomnieć, że na minutę przed końcem pierwszej odsłony czerwoną kartką ukarany został Maciej Słoma i gracze Orła Przeworsk musieli radzić sobie w dziesiątkę.

To nie powstrzymało ich od doprowadzenia do remisu. Gola na 1-1 zdobył w 69. minucie Dawid Czyrny i wszystko zaczęło się od nowa.

Piłkarze Watkem Korony Rzeszów nie pozwolili jednak rywalom długo cieszyć się z wyrównania. Już kilka minut później swojego drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Maciej Maślany i rzeszowianie znów byli na prowadzeniu.

Pewne zwycięstwo Korony Rzeszów przypieczętował w końcówce Mateusz Jędryas, który w ciągu zaledwie dwóch minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i ustalił ostatecznie wynik meczu na 4-1.

1-0 Maciej Maślany (4)
1-1 Dawid Czyrny (69)
2-1 Maciej Maślany (72)
3-1 Mateusz Jędryas (82)
4-1 Mateusz Jędryas (83)

Watkem Korona Rzeszów: Pawlus - M. Padiasek, Konefał, Kocój, Kardyś, Wawrylak, Przybyło, Skiba, Maślany, Piątek, Buczek (skład wyjściowy)

Czerwona kartka: Maciej Słoma (44)