http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-07-22 11:31:58

Kartony Cup 2020. Michał Żewłakow i Jakub Wawrzyniak zagrają w Sokołowie Młp.

Turniej piłkarski dla dzieci Kartony Cup 2020 odbędzie się już w dniach 1-2 sierpnia w Sokołowie Małopolskim. Przy okazji turnieju zagrają też gwiazdy, m.in. Michał Żewłakow oraz Jakub Wawrzyniak.
 
W dnaich 1-2 sierpnia na obiektach sportowych przy ul. Polnej w Sokołowie Małopolskim odbędzie się II edycja turnieju piłkarskiego Kartony Cup. Podczas dwóch dni zagra dwadzieścia drużyn dziecięcych z województw podkarpackiego oraz lubelskiego, wśród zaproszonych są takie marki jak Górnik Łęczna.
 
Pierwszego dnia rozgrywek, dodatkową atrakcją będzie mecz towarzyski Akademia TG Sokół vs Przyjaciele.
 
 
- Swój udział w tym meczu potwierdziło już kilku artystów, m.in. Jakub Kawalec i Artur Telka z grupy Happysad oraz byli piłkarze, a obecnie dziennikarze Kanału Sportowego, Michał Żewłakow oraz Jakub Wawrzyniak - informuje Tomasz Dec, jeden z organizatorów.
 
- Niestety,  z powodu obostrzeń, musimy ograniczyć nasze coroczne wydarzenie. Turniej dziecięcy dzielimy na cztery małe turnieje, które będą odbywać się na oddzielonych od siebie obiektach. Wstęp na turniej będzie ograniczony dla osób postronnych, natomiast mecz gwiazd będzie organizowany dla ograniczonej liczby osób, głównie będą to osoby zaproszone przez nasz klub oraz partnerów wydarzenia. Dla pozostałych sympatyków przygotujemy transmisję na żywo w internecie.
 
Transmisję będzie można oczywiście śledzić na kanale PodkarpacieLIVE - w sobotę 1 sierpnia od godz. 17.

Kartony Cup 2020 to wydarzenie organizowane przez MKS TG Sokół Sokołów Małopolski. W ubiegłorocznej edycji udział wzięło blisko 450 dzieci reprezentujących kluby z pięciu województw. Podczas meczu akademia vs przyjaciele w drużynie przyjaciół wystąpili m.in. muzycy grupy Enej oraz byli reprezentanci Polski w piłce nożnej Maciej Żurawski i Kamil Kosowski.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij