https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-23 11:12:36

Unia Nowa Sarzyna rozbiła Sokoła Sokolniki

fot. Unia Nowa Sarzyna / archiwum
fot. Unia Nowa Sarzyna / archiwum
Wczoraj został rozegrany finał na szczeblu okręgu Stalowa Wola. Zespół z Nowej Sarzyny ograł ligowego rywala i wygrał puchar. Teraz czas na część wojewódzką.
 
Unia Nowa Sarzyna po sobotniej wygranej nad 4-ligowym Sokołem Nisko, była mocno podbudowana i w meczu z Sokołem Sokolniki chciała pójść za ciosem. Zespół dowodzony przez Daniela Beszczyńskiego chciał powtórzyć zeszłoroczny wyczyn. 
 
Ekipa niebiesko-biało-czerwonych nie dała szans drużynie z Sokolnik i tak naprawdę sprawę załatwiła już w pierwszej odsłonie. Unia do przerwy prowadziła 3-0, a po zmianie stron podwyższyła rezultat, dokładając jeszcze dwa gole. Hat-tricka w tym meczu ustrzelił Michał Madej, a ponadto do siatki trafiali Patryk Wiatr oraz Alan Grześkiewicz.
 
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Sokolniki 5-0 (3-0)
 
Bramki: Michał Madej (trzy), Patryk Wiatr, Alan Grześkiewicz
 
Unia Nowa Sarzyna: Żuraw, Jandziński, Pieróg, Wośko, Gnidec, Grześkiewicz, Madej (58. Bieńkowski), Wiatr (67. K.Filip), Iskra, Błajda (70. Herdyna), Łuczak (62. Grabarz)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij