2020-07-22 14:52:08

Terminarz klasy O Rzeszów na sezon 2020/2021 (runda jesienna)

Terminarz klasy okręgowej Rzeszów na sezon 2020/2021. Runda jesienna rozgrywek klasy O Rzeszów startuje już 25/26 lipca.

Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa Okręgowa

1. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    25/26 lipca
KS Przybyszówka Rzeszów - Błażowianka Błażowa   
Włókniarz Rakszawa - Bratek Bratkowice   
Stal Łańcut - KS Zaczernie   
GKS Niebylec - Stal II Rzeszów   
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski   
Błękit Żołynia - Start Brzóza Stadnicka   
Wisłok Czarna - Sawa Sonina   
Jedność Niechobrz - Czarni Czudec   
Strug Tyczyn - Strumyk Malawa   
KS Stobierna - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   

2. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    1/2 sierpnia
Błażowianka Błażowa - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   
Strumyk Malawa - KS Stobierna   
Czarni Czudec - Strug Tyczyn   
Sawa Sonina - Jedność Niechobrz   
Start Brzóza Stadnicka - Wisłok Czarna   
Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia   
Stal II Rzeszów - Crasnovia Krasne   
KS Zaczernie - GKS Niebylec   
Bratek Bratkowice - Stal Łańcut   
KS Przybyszówka Rzeszów - Włókniarz Rakszawa   

3. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    8/9 sierpnia
Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa   
Stal Łańcut - KS Przybyszówka Rzeszów   
GKS Niebylec - Bratek Bratkowice   
Crasnovia Krasne - KS Zaczernie   
Błękit Żołynia - Stal II Rzeszów   
Wisłok Czarna - Sokół Sokołów Małopolski   
Jedność Niechobrz - Start Brzóza Stadnicka   
Strug Tyczyn - Sawa Sonina   
KS Stobierna - Czarni Czudec   
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Strumyk Malawa  
 
4. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    12 sierpnia
Błażowianka Błażowa - Strumyk Malawa   
Czarni Czudec - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   
Sawa Sonina - KS Stobierna   
Start Brzóza Stadnicka - Strug Tyczyn   
Sokół Sokołów Małopolski - Jedność Niechobrz   
Stal II Rzeszów - Wisłok Czarna   
KS Zaczernie - Błękit Żołynia   
Bratek Bratkowice - Crasnovia Krasne   
KS Przybyszówka Rzeszów - GKS Niebylec   
Włókniarz Rakszawa - Stal Łańcut   

5. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    15/16 sierpnia
Stal Łańcut - Błażowianka Błażowa   
GKS Niebylec - Włókniarz Rakszawa   
Crasnovia Krasne - KS Przybyszówka Rzeszów   
Błękit Żołynia - Bratek Bratkowice   
Wisłok Czarna - KS Zaczernie   
Jedność Niechobrz - Stal II Rzeszów   
Strug Tyczyn - Sokół Sokołów Małopolski   
KS Stobierna - Start Brzóza Stadnicka   
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Sawa Sonina   
Strumyk Malawa - Czarni Czudec   

6. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    22/23 sierpnia
Błażowianka Błażowa - Czarni Czudec   
Sawa Sonina - Strumyk Malawa   
Start Brzóza Stadnicka - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   
Sokół Sokołów Małopolski - KS Stobierna   
Stal II Rzeszów - Strug Tyczyn   
KS Zaczernie - Jedność Niechobrz   
Bratek Bratkowice - Wisłok Czarna   
KS Przybyszówka Rzeszów - Błękit Żołynia   
Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne   
Stal Łańcut - GKS Niebylec 
  
7. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    26 sierpnia
GKS Niebylec - Błażowianka Błażowa   
Crasnovia Krasne - Stal Łańcut   
Błękit Żołynia - Włókniarz Rakszawa   
Wisłok Czarna - KS Przybyszówka Rzeszów   
Jedność Niechobrz - Bratek Bratkowice   
Strug Tyczyn - KS Zaczernie   
KS Stobierna - Stal II Rzeszów   
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Sokół Sokołów Małopolski   
Strumyk Malawa - Start Brzóza Stadnicka   
Czarni Czudec - Sawa Sonina   

8. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    29/30 sierpnia
Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina   
Start Brzóza Stadnicka - Czarni Czudec   
Sokół Sokołów Małopolski - Strumyk Malawa   
Stal II Rzeszów - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   
KS Zaczernie - KS Stobierna   
Bratek Bratkowice - Strug Tyczyn   
KS Przybyszówka Rzeszów - Jedność Niechobrz   
Włókniarz Rakszawa - Wisłok Czarna   
GKS Niebylec - Crasnovia Krasne   
Błękit Żołynia - Stal Łańcut   

9. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    5/6 września
Crasnovia Krasne - Błażowianka Błażowa   
Błękit Żołynia - GKS Niebylec   
Wisłok Czarna - Stal Łańcut   
Jedność Niechobrz - Włókniarz Rakszawa   
Strug Tyczyn - KS Przybyszówka Rzeszów   
KS Stobierna - Bratek Bratkowice   
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - KS Zaczernie   
Strumyk Malawa - Stal II Rzeszów   
Czarni Czudec - Sokół Sokołów Małopolski   
Sawa Sonina - Start Brzóza Stadnicka   

10. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    12/13 września
Błażowianka Błażowa - Start Brzóza Stadnicka   
Sokół Sokołów Małopolski - Sawa Sonina   
Stal II Rzeszów - Czarni Czudec   
KS Zaczernie - Strumyk Malawa   
Bratek Bratkowice - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   
KS Przybyszówka Rzeszów - KS Stobierna   
Włókniarz Rakszawa - Strug Tyczyn   
GKS Niebylec - Wisłok Czarna   
Crasnovia Krasne - Błękit Żołynia   
Jedność Niechobrz - Stal Łańcut   

11. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    19/20 września
Błękit Żołynia - Błażowianka Błażowa   
Wisłok Czarna - Crasnovia Krasne   
Jedność Niechobrz - GKS Niebylec   
Strug Tyczyn - Stal Łańcut   
KS Stobierna - Włókniarz Rakszawa   
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - KS Przybyszówka Rzeszów   
Strumyk Malawa - Bratek Bratkowice   
Czarni Czudec - KS Zaczernie   
Sawa Sonina - Stal II Rzeszów   
Start Brzóza Stadnicka - Sokół Sokołów Małopolski   

12. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    26/27 wrześna
Błażowianka Błażowa - Sokół Sokołów Małopolski   
Stal II Rzeszów - Start Brzóza Stadnicka   
KS Zaczernie - Sawa Sonina   
Bratek Bratkowice - Czarni Czudec   
KS Przybyszówka Rzeszów - Strumyk Malawa   
Włókniarz Rakszawa - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   
GKS Niebylec - Strug Tyczyn   
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz   
Błękit Żołynia - Wisłok Czarna   
KS Stobierna - Stal Łańcut  
 
13. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    3/4 października
Wisłok Czarna - Błażowianka Błażowa   
Jedność Niechobrz - Błękit Żołynia   
Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne   
KS Stobierna - GKS Niebylec   
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Stal Łańcut   
Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa   
Czarni Czudec - KS Przybyszówka Rzeszów   
Sawa Sonina - Bratek Bratkowice   
Start Brzóza Stadnicka - KS Zaczernie   
Sokół Sokołów Małopolski - Stal II Rzeszów   

14. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    10/11 października
Błażowianka Błażowa - Stal II Rzeszów   
KS Zaczernie - Sokół Sokołów Małopolski   
Bratek Bratkowice - Start Brzóza Stadnicka   
KS Przybyszówka Rzeszów - Sawa Sonina   
Włókniarz Rakszawa - Czarni Czudec   
GKS Niebylec - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   
Crasnovia Krasne - KS Stobierna   
Błękit Żołynia - Strug Tyczyn   
Wisłok Czarna - Jedność Niechobrz   
Strumyk Malawa - Stal Łańcut  
 
15. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    17/18 października
Jedność Niechobrz - Błażowianka Błażowa   
Strug Tyczyn - Wisłok Czarna   
KS Stobierna - Błękit Żołynia   
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Crasnovia Krasne   
Strumyk Malawa - GKS Niebylec   
Czarni Czudec - Stal Łańcut   
Sawa Sonina - Włókniarz Rakszawa   
Start Brzóza Stadnicka - KS Przybyszówka Rzeszów   
Sokół Sokołów Małopolski - Bratek Bratkowice   
Stal II Rzeszów - KS Zaczernie   

16. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    24/25 października
Błażowianka Błażowa - KS Zaczernie   
Bratek Bratkowice - Stal II Rzeszów   
KS Przybyszówka Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski   
Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka   
GKS Niebylec - Czarni Czudec   
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa   
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   
Wisłok Czarna - KS Stobierna   
Jedność Niechobrz - Strug Tyczyn   
Sawa Sonina - Stal Łańcut   

17. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    31 października
Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa   
KS Stobierna - Jedność Niechobrz   
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Wisłok Czarna   
Strumyk Malawa - Błękit Żołynia   
Czarni Czudec - Crasnovia Krasne   
Sawa Sonina - GKS Niebylec   
Start Brzóza Stadnicka - Stal Łańcut   
Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa   
Stal II Rzeszów - KS Przybyszówka Rzeszów   
KS Zaczernie - Bratek Bratkowice 
  
18. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    7/8 listopada
Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice   
KS Przybyszówka Rzeszów - KS Zaczernie   
Włókniarz Rakszawa - Stal II Rzeszów   
GKS Niebylec - Start Brzóza Stadnicka   
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina   
Błękit Żołynia - Czarni Czudec   
Wisłok Czarna - Strumyk Malawa   
Jedność Niechobrz - Orzeł Wólka Niedźwiedzka   
Strug Tyczyn - KS Stobierna   
Sokół Sokołów Małopolski - Stal Łańcut   

19. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa    14/15 listopada
KS Stobierna - Błażowianka Błażowa   
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Strug Tyczyn   
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz   
Czarni Czudec - Wisłok Czarna   
Sawa Sonina - Błękit Żołynia   
Start Brzóza Stadnicka - Crasnovia Krasne   
Sokół Sokołów Małopolski - GKS Niebylec   
Stal II Rzeszów - Stal Łańcut   
KS Zaczernie - Włókniarz Rakszawa   
Bratek Bratkowice - KS Przybyszówka Rzeszów   

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

tomziom 2020-07-23 09:39:46 0 0

Ludzie... Niby poważny portal, jak Crasnovia miała problemy to trąbiliście o tym, a teraz nawet nie wiecie, że się wycofali?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem