https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2020-07-20 19:37:15

Terminarz klasy O Krosno na sezon 2020/2021 (runda jesienna)

Runda jesienna klasy O Krosno w sezonie 2020/2021 rusza już 25/26 lipca. Zobaczcie pełny terminarz rozgrywek. 

Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa Okręgowa

1. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 25/26 lipca
Grabowianka Grabówka - Wisłok Sieniawa
Cosmos Nowotaniec - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Przełom Besko - Brzozovia Brzozów
Start Rymanów - Orzeł Faliszówka
Beskid Posada Górna - Tempo Nienaszów
Nafta Jedlicze - Markiewicza Krosno
Szarotka Uherce - Zamczysko Odrzykoń
LKS Skołyszyn - Iskra Przysietnica
Ostoja Kołaczyce - Kotwica Korczyna
LKS Czeluśnica - Przełęcz Dukla
 
2. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 1/2 sierpnia
Wisłok Sieniawa - Przełęcz Dukla
Kotwica Korczyna - LKS Czeluśnica
Iskra Przysietnica - Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń - LKS Skołyszyn
Markiewicza Krosno - Szarotka Uherce
Tempo Nienaszów - Nafta Jedlicze
Orzeł Faliszówka - Beskid Posada Górna
Brzozovia Brzozów - Start Rymanów
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Przełom Besko
Grabowianka Grabówka - Cosmos Nowotaniec
 
3. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 8/9 sierpnia
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Sieniawa
Przełom Besko - Grabowianka Grabówka
Start Rymanów - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Beskid Posada Górna - Brzozovia Brzozów
Nafta Jedlicze - Orzeł Faliszówka
Szarotka Uherce - Tempo Nienaszów
LKS Skołyszyn - Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce - Zamczysko Odrzykoń
LKS Czeluśnica - Iskra Przysietnica
Przełęcz Dukla - Kotwica Korczyna
 
4. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15/16 sierpnia
Wisłok Sieniawa - Kotwica Korczyna
Iskra Przysietnica - Przełęcz Dukla
Zamczysko Odrzykoń - LKS Czeluśnica
Markiewicza Krosno - Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów - LKS Skołyszyn
Orzeł Faliszówka - Szarotka Uherce
Brzozovia Brzozów - Nafta Jedlicze
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Beskid Posada Górna
Grabowianka Grabówka - Start Rymanów
Cosmos Nowotaniec - Przełom Besko
 
5. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 22/23 sierpnia
Przełom Besko - Wisłok Sieniawa
Start Rymanów - Cosmos Nowotaniec
Beskid Posada Górna - Grabowianka Grabówka
Nafta Jedlicze - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Szarotka Uherce - Brzozovia Brzozów
LKS Skołyszyn - Orzeł Faliszówka
Ostoja Kołaczyce - Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica - Markiewicza Krosno
Przełęcz Dukla - Zamczysko Odrzykoń
Kotwica Korczyna - Iskra Przysietnica
 
6. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 29/30 sierpnia
Wisłok Sieniawa - Iskra Przysietnica
Zamczysko Odrzykoń - Kotwica Korczyna
Markiewicza Krosno - Przełęcz Dukla
Tempo Nienaszów - LKS Czeluśnica
Orzeł Faliszówka - Ostoja Kołaczyce
Brzozovia Brzozów - LKS Skołyszyn
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Szarotka Uherce
Grabowianka Grabówka - Nafta Jedlicze
Cosmos Nowotaniec - Beskid Posada Górna
Przełom Besko - Start Rymanów
 
7. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 5/6 września
Start Rymanów - Wisłok Sieniawa
Beskid Posada Górna - Przełom Besko
Nafta Jedlicze - Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce - Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce - Brzozovia Brzozów
LKS Czeluśnica - Orzeł Faliszówka
Przełęcz Dukla - Tempo Nienaszów
Kotwica Korczyna - Markiewicza Krosno
Iskra Przysietnica - Zamczysko Odrzykoń
 
8. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 12/13 września
Wisłok Sieniawa - Zamczysko Odrzykoń
Markiewicza Krosno - Iskra Przysietnica
Tempo Nienaszów - Kotwica Korczyna
Orzeł Faliszówka - Przełęcz Dukla
Brzozovia Brzozów - LKS Czeluśnica
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Ostoja Kołaczyce
Grabowianka Grabówka - LKS Skołyszyn
Cosmos Nowotaniec - Szarotka Uherce
Przełom Besko - Nafta Jedlicze
Start Rymanów - Beskid Posada Górna
 
9. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 19/20 września
Beskid Posada Górna - Wisłok Sieniawa
Nafta Jedlicze - Start Rymanów
Szarotka Uherce - Przełom Besko
LKS Skołyszyn - Cosmos Nowotaniec
Ostoja Kołaczyce - Grabowianka Grabówka
LKS Czeluśnica - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla - Brzozovia Brzozów
Kotwica Korczyna - Orzeł Faliszówka
Iskra Przysietnica - Tempo Nienaszów
Zamczysko Odrzykoń - Markiewicza Krosno
 
10. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 26/27 wrześna
Wisłok Sieniawa - Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów - Zamczysko Odrzykoń
Orzeł Faliszówka - Iskra Przysietnica
Brzozovia Brzozów - Kotwica Korczyna
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Przełęcz Dukla
Grabowianka Grabówka - LKS Czeluśnica
Cosmos Nowotaniec - Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko - LKS Skołyszyn
Start Rymanów - Szarotka Uherce
Beskid Posada Górna - Nafta Jedlicze
 
11. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 3/4 października
Nafta Jedlicze - Wisłok Sieniawa
Szarotka Uherce - Beskid Posada Górna
LKS Skołyszyn - Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce - Przełom Besko
LKS Czeluśnica - Cosmos Nowotaniec
Przełęcz Dukla - Grabowianka Grabówka
Kotwica Korczyna - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Iskra Przysietnica - Brzozovia Brzozów
Zamczysko Odrzykoń - Orzeł Faliszówka
Markiewicza Krosno - Tempo Nienaszów
 
12. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 10/11 października
Wisłok Sieniawa - Tempo Nienaszów
Orzeł Faliszówka - Markiewicza Krosno
Brzozovia Brzozów - Zamczysko Odrzykoń
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka - Kotwica Korczyna
Cosmos Nowotaniec - Przełęcz Dukla
Przełom Besko - LKS Czeluśnica
Start Rymanów - Ostoja Kołaczyce
Beskid Posada Górna - LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze - Szarotka Uherce
 
13. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 17/18 października
Szarotka Uherce - Wisłok Sieniawa
LKS Skołyszyn - Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce - Beskid Posada Górna
LKS Czeluśnica - Start Rymanów
Przełęcz Dukla - Przełom Besko
Kotwica Korczyna - Cosmos Nowotaniec
Iskra Przysietnica - Grabowianka Grabówka
Zamczysko Odrzykoń - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Markiewicza Krosno - Brzozovia Brzozów
Tempo Nienaszów - Orzeł Faliszówka  
 
14. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 24/25 października
Wisłok Sieniawa - Orzeł Faliszówka
Brzozovia Brzozów - Tempo Nienaszów
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Markiewicza Krosno
Grabowianka Grabówka - Zamczysko Odrzykoń
Cosmos Nowotaniec - Iskra Przysietnica
Przełom Besko - Kotwica Korczyna
Start Rymanów - Przełęcz Dukla
Beskid Posada Górna - LKS Czeluśnica
Nafta Jedlicze - Ostoja Kołaczyce
Szarotka Uherce - LKS Skołyszyn
 
15. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 31 października
LKS Skołyszyn - Wisłok Sieniawa
Ostoja Kołaczyce - Szarotka Uherce
LKS Czeluśnica - Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla - Beskid Posada Górna
Kotwica Korczyna - Start Rymanów
Iskra Przysietnica - Przełom Besko
Zamczysko Odrzykoń - Cosmos Nowotaniec
Markiewicza Krosno - Grabowianka Grabówka
Tempo Nienaszów - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Orzeł Faliszówka - Brzozovia Brzozów
 
16. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 7/8 listopada
Wisłok Sieniawa - Brzozovia Brzozów
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Orzeł Faliszówka
Grabowianka Grabówka - Tempo Nienaszów
Cosmos Nowotaniec - Markiewicza Krosno
Przełom Besko - Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów - Iskra Przysietnica
Beskid Posada Górna - Kotwica Korczyna
Nafta Jedlicze - Przełęcz Dukla
Szarotka Uherce - LKS Czeluśnica
LKS Skołyszyn - Ostoja Kołaczyce
 
17. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11 listopada
Ostoja Kołaczyce - Wisłok Sieniawa
LKS Czeluśnica - LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla - Szarotka Uherce
Kotwica Korczyna - Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica - Beskid Posada Górna
Zamczysko Odrzykoń - Start Rymanów
Markiewicza Krosno - Przełom Besko
Tempo Nienaszów - Cosmos Nowotaniec
Orzeł Faliszówka - Grabowianka Grabówka
Brzozovia Brzozów - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
 
18. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 14/15 listopada
Wisłok Sieniawa - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Grabowianka Grabówka - Brzozovia Brzozów
Cosmos Nowotaniec - Orzeł Faliszówka
Przełom Besko - Tempo Nienaszów
Start Rymanów - Markiewicza Krosno
Beskid Posada Górna - Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze - Iskra Przysietnica
Szarotka Uherce - Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn - Przełęcz Dukla
Ostoja Kołaczyce - LKS Czeluśnica
 
19. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 21/22 listopada
LKS Czeluśnica - Wisłok Sieniawa
Przełęcz Dukla - Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna - LKS Skołyszyn
Iskra Przysietnica - Szarotka Uherce
Zamczysko Odrzykoń - Nafta Jedlicze
Markiewicza Krosno - Beskid Posada Górna
Tempo Nienaszów - Start Rymanów
Orzeł Faliszówka - Przełom Besko
Brzozovia Brzozów - Cosmos Nowotaniec
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Grabowianka Grabówka

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Mary Jean 2020-07-21 02:12:34 0 0

Hi,

I hope you are safe and well.

I am reaching to publish a guest post article on your website and will send you some topic ideas for that.

If my ideas interest you, I'll send an article on any of the ones chosen by you. The article will be of great quality and is free of cost.

I would just need you to provide me a backlink within the main article.

Looking forward to your response.

Thank you!

Regards.

Mary Jean

admin 2020-07-21 07:17:42 0 0

Please write to us Mary Jean ;) kontakt@podkarpacielive.pl

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem