https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-20 22:28:00

Strug Tyczyn domknął kadrę. Czy powalczą o coś więcej niż utrzymanie?

Czy Strug Tyczyn powalczy o coś więcej niż utrzymanie w Klasie O Rzeszów? (fot. Strug Tyczyn)
Czy Strug Tyczyn powalczy o coś więcej niż utrzymanie w Klasie O Rzeszów? (fot. Strug Tyczyn)
Strug Tyczyn w sezonie 2019/20 zajął 15. miejsce w przedwcześnie zakończonym sezonie w Klasie O Rzeszów. Działacze klubu nie chcieli dopuścić do takiej sytuacji i pozyskali kilku wartościowych graczy. Na co będzie stać Stug w nadchodzącej kampanii?
 
Strug Tyczyn dokonał kilku wzmocnień przed startem sezonu 2020/21. Do ekipy prowadzonej przez Jacka Sowę dołączyli Kamil Żuczek, który powrócił z wypożyczenia do Sawy Sonina. Nowym bramkarzem ekipy z Klasy O Rzeszów będzie Patryk Lutak, który przyszedł z LKS Tarnawka.

Dwóch zawodników z Grunwaldu Budziwój

Ponadto w Strugu w kolejnej kampanii grać będą Patryk Mendoń oraz Sebastian Korbecki. Obydwa transfery doszły do skutku dzięki wspólpracy Strugu z Grunwaldem Budziwój. Korbecki w poprzedniej rundzie był graczem czwartoligowej Głogovii Głogów Małopolski. Co więcej w ekipie z Tyczyna będzie również grał Sławomir Smagacz, który został wypożyczony z Igloopolu Dębica oraz Ireneusz Jamrozik. Ten drugi powrócił do gry po przerwie.
 
Warto dodać, że w przerwie zimowej do Strugu Tyczyn dołączył Sebastian Brocki z trzecioligowego Sokoła Sieniawa. W miedzyczasie 31-letni gracz podpisał kontrakt z ekipą Clearex Chorzów, która występuje w ekstraklasie futsalu. Jednak ma w miarę możliwości łączyć grę na hali z występami w Klasie O Rzeszów.

Natomiast drużynę opuścili Patryk Kozak, który dołączył do Wisłoka Wiśniowa. Arkadiusz Bal wybrał grę w Lechii Sędziszów Małopolski. Natomiast Bartosz Góra będzie występował w drużynie ligowego rywala, Stali Łańcut.

Stal Łańcut zdecydowanym faworytem ligi

Bardzo ciekawie zapowiada się Klasa O Rzeszów przed sezonem 2020/21. Zdecydowanym faworytem ligi jest Stal Łańcut. Rywalizować o awans z ekipą z Łańcuta będa zawsze silna Sawa Sonina, Sokół Sokołów Małopolski oraz KS Zaczernie. Czy Strug Tyczyn dołączy do tego grona? Transfery dokonane przez drużynę prowadzoną przez Jacka Sowę są ciekawe. Ekipa z Tyczyna nieźle prezentowała się w sparingach, ale wszystko zweryfkuje "zielona murawa".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Spejson 2020-07-21 17:51:01 0 5

Sponsor grosza nie żałuje i dobrze. Stal Łańcut się prężnie rozwija. Tyle lat tułaczki po wioskach. Oby awansowali. Miasta powiatowe zasługują na IV ligę.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij