https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-23 15:08:54

Kadra Piasta Tuczempy na rundę jesienną sezonu 2020/2021

fot. Piast Tuczempy
fot. Piast Tuczempy
Zobaczcie jak wygląda kadra Piasta Tuczempy przed ruszającym już w ten weekend sezonem 2020/2021 4 ligi podkarpackiej.
 
Piast Tuczempy już w najbliższą niedzielę rozpocznie zmagania w 4 lidze podkarpackiej. Zespół dowodzony przez Marka Strawę podejmie u siebie beniaminka, Lechię Sędziszów Małopolski. Oto kadra, która będzie reprezentowała klub ze Sportowej 2 w rundzie jesiennej sezonu 2020/21.
 
Do zespołu pomarańczowo-czarnych dołączyło dwóch nowych graczy. Chodzi o Krystiana Bułę, wypożyczonego z Texom Sokoła Sieniawa oraz Dawida Krzesińskiego, który jest wypożyczony z JKS-u Jarosław. Ponadto klub poinformował, że Mateusz Buczkowski został wykupiony z LKS-u Skołoszów.
 
Drużyna nie ustrzegła się także ubytów, a opuściło ją pięciu zawodników. W ekipie Piastunek nie zagrają Waldemar Jaroch oraz Kamil Aab, który przeniósł się do Sokoła Kolbuszowa Dolna. Ponadto zespół opuścili Przemysław Kuca, Tomasz Socha,a także Kamil Kasperkowicz.
 
Kadra Piasta Tuczempy - runda jesienna 2020/21:
 
Bramkarze: Patryk Strawa, Krystian Buła, Kamil Jasiewicz
Obrońcy: Tomasz Pasaj, Marcin Sobol, Damian Demski, Arkadiusz Wielgosz, Jakub Harasz, Kamil Stopyra
Pomocnicy: Łukasz Czub, Karol Wota, Dominik Sas, Damian Barszczak, Jakub Kloc, Rafał Noga, Hubert Wiącek, Kacper Benc, Dawid Krzesiński
Napastnicy: Mateusz Buczkowski, Łukasz Tyrawski, Kacper Kogut

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij