https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-29 15:43:26

Orlęta Radzyń Podlaski odsłaniają karty przed nowym sezonem

Kacper Wiatrak oraz Adrian Nowosadko będą grać w Orlętach Radzyń Podlaski. (fot. Orlęta)
Kacper Wiatrak oraz Adrian Nowosadko będą grać w Orlętach Radzyń Podlaski. (fot. Orlęta)
Orlęta Radzyń Podlaski rozpoczęły budowę składu na sezon 2020/21. W klubie zostaje Artur Bożyk. Klub z Radzynia Podlaskiego wypożyczył Kacpra Wiatraka i Adriana Nowosadko z Radomiaka Radom. Nowe umowy podpisali Szymon Kamiński oraz Karol Kalita.
 
Artur Bożyk nadal będzie trenerem Orląt Radzyń Podlaski. Wcześniej klub poinformował, że do ich kadry dołączy Michał Kobiałka. Teraz włodarze klubu zdecydowali się wypożyczyć Kacpra Wiatraka oraz Adriana Nowosadko z Radomiaka Radom.
 
- Obaj piłkarze trafili do Radzynia na zasadzie wypożyczenia z RKS Radomiak Radom gdzie znajdowali się w kadrze pierwszoligowca walczącego obecnie o awans do Ekstraklasy. Zarówno Kacper jak i Adrian to były jednak przede wszystkim wyróżniające się postacie w drużynie rezerw Radomiaka, z którą w minionym sezonie wygrali rozgrywki 4 ligi mazowieckiej - czytamy na oficjalnej stronie Orląt Radzyń Podlaski.
 
Kacper Wiatrak (rocznik 2001) to uniwersalny obrońca, który najlepiej czuje się grając na pozycji stopera, ale z powodzeniem może występować także na boku obrony. Adrian Nowosadko (rocznik 2000) to z kolei boczny pomocnik, dla którego również nie jest obca gra w obronie.
 
Ponadto nowe umowy z trzecioligowcem parafowali Szymon Kamiński oraz Karol Kalita. Ten pierwszy przed rundą wiosenną został wypożyczony z Motoru Lublin. Zdołał przekonać do siebie na tyle sztab szkoleniowy, że zaoferowano mu 1,5 roczny kontrakt. Natomiast dla Kality będzie to już czwarty z rzędu sezon w barwach Orląt.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij