https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-29 15:21:00

Ośmiu graczy opuszcza Hetman Zamość! Pierwsze ruchy kadrowe u trzecioligowca

Hetman Zamość opuściło już siedmiu graczy
Hetman Zamość opuściło już siedmiu graczy
Kilka dni temu piłkarze Hetmana Zamość wrócili do treningów. Ekipę trzecioligowca opuściło już ośmiu zawodników. Są to Krzysztof Zaremba, Daniel Dybiec, Dawid Skoczylas, Michał Dudek, Paweł Myśliwiecki, Andrzej Sobieszczyk, Rafał Kursa i Patryk Słotwiński.
 
Krzysztof Zaremba, Daniel Dybiec, Dawid Skoczylas, Michał Dudek i Paweł Myśliwiecki nie będą w przyszłym sezonie grać w Hetmanie Zamość. Na opuszczenie szeregów trzecioligowca zdecydowali się również Andrzej Sobieszczyk, Rafał Kursa i Patryk Słotwiński.
 
- Wróciliśmy do treningów niestety w niepełnym składzie. Część chłopaków zdecydowała się kontynuować przygodę z piłką w innych klubach i nie ma co się im dziwić, ponieważ klub, a dokładnie poprzedni zarząd nie wywiązał się z deklaracji spisanych na piśmie. Dlatego też nie należy się dziwić kolegom, że cierpliwość im  się skończyła. Woleli wybrać pracodawcę, który stara się być słowny. Każdy z nas ma rodzinę i jeżeli od dłuższego czasu nie przynosi do domu pieniędzy, to musi podjąć kroki żeby sytuacja się zmieniła - powiedział Przemysław Kanarek cytowany przez oficjalną stronę klubu.
 
W czasie pandemii doszło w ekipie z trzeciej ligi do zmiany zarządu. Jest nadzieja, że w przyszłym sezonie Hetman będzie lepiej zarządzany. - Zmiany w zarządzie dają światełko nadziei, że będzie po prostu lepiej. Przynajmniej ja tak uważam, bo wcześniej pracowałem z tymi ludźmi. Część drużyny na pewno zostanie, jeżeli zostaną uregulowane zaległości finansowe. Ja również jestem bliski porozumienia z Hetmanem, bo na pewno trzeba jasno podkreślić, że w naszej drużynie nie jest tak super, jak to poprzedni zarząd wielokrotnie opowiadał. Jeżeli Klub zareaguje odpowiednio na aktualną sytuację to nam zawodnikom nie pozostaje nic innego, jak sumiennie przygotować się do nadchodzącego sezonu - zakończył obrońca Hetmana Zamość.
 
Szkoleniowiec Hetmana, Marcin Płuska przygląda się nowym zawodnikom, którzy mogliby zasilić ekipę trzecioligowca przed startem sezonu 2020/21. Są to Damian Dołba, Sebastian Naklicki, Bartłomiej Panas. Z drużyną Hetmana trenuje również Michajło Kaznocha, który poprzedni sezon spędził w Podlasiu Biała Podlaska. Pierwszy sparing Hetman Zamość zagra już 5 lipca. Ich przeciwnikiem będzie ekipa Stali Stalowa Wola.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

anonim 2020-06-29 15:55:28 4 0

Chyba juniorzy Stali. Pierwsza drużyna przecież jeszcze będzie grała ligę

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij