https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2020-06-28 08:00:00

Sparing: Sokół Kolbuszowa Dola - Izolator Boguchwała 1-0

fot. archiwum
fot. archiwum
Biało-zieloni wczoraj awaryjnie zmienili sparingpartera, bowiem przez opady boisko w Boguchwale nie nadawało się do gry. Izolacja postanowiła więc pojechać do Kolbuszowej Dolnej, gdzie zagrała z tamtejszym Sokołem.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna oraz Izolator Boguchwała ciężko trenują przed startem sezonu 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Dziś obie drużyny rozgrały mecz towarzyski, choć pierwotnie plany jednych i drugich były inne.
 
Izolacja miała grać z Wisłoką Dębica, jednak przez obfite opady w Boguchwale postanowiono przesunąć potyczkę. Natomiast starcie Sokoła z Victorią Czermin zostało odwołane z powodu zdekompletowania ekipy grającej na codzień w dębickiej okręgówce.
 
Spotkanie zakończyło się skromną wygraną kolbuszowian, a jedyna bramka padła pod koniec meczu. Jej autorem był Kamil Adranowicz. Oba zespoły sprawdzały nowych graczy. W ekipie gospodarzy sprawdzany był Bartłomiej Miazga z Czarnych Połaniec. Bartosz Zołotar natomiast przyglądał trzem nowym graczom.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna - Izolator Boguchwała 1-0 (0-0)
 
1-0 Kamil Adranowicz

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem