2020-06-02 09:25:10

Sebastian Ciołek nie będzie grał w Sokole Sieniawa

Sebastian Ciołek wystąpił w zaledwie jednym meczu Sokoła Sieniawa. (fot. archiwum)
Sebastian Ciołek wystąpił w zaledwie jednym meczu Sokoła Sieniawa. (fot. archiwum)
Sebastian Ciołek odszedł z Sokoła Sieniawa. 29-letni bramkarz zagrał w zaledwie jednym meczu ekipy prowadzonej przez Ryszarda Kuźmę. 
 
Sebastian Ciołek jest kolejnym zawodnikiem, który opuszcza Sokół Sieniawa. Wcześniej na taki ruch zdecydował się Bartłomiej Buczek. 29-letni bramkarz dołączył do ekipy prowadzonej przez Ryszarda Kuźmę przed startem rundy wiosennej ze Stali Kraśnik. Jednak ze względu na przerwane rozgrywki wystąpił w zaledwie jednym meczu.
 
- Sebastian Ciołek, który do naszej drużyny przyszedł w zimowej przerwie, za porozumieniem stron rozwiązał umowę z klubem. Z powodu przerwanych rozgrywek, Sebastian rozegrał w naszych barwach tylko jedno spotkanie ligowe, przegrane z Wisłą Puławy 0-1. Dziękujemy za reprezentowanie Sokoła i życzymy powodzenia - czytamy na oficjalnej stronie trzecioligowca.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Obserwator 2020-06-03 10:21:20 0 0

Kolejna osoba ktora powinna opuscic ten klub jest Trener.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij