https://www.dikyspray.pl/


2020-06-01 15:33:00

Dariusz Marzec: Mecz pucharowy pokazał, że stać nas na wiele

PGE Stal Mielec jutro zagra z Miedzią Legnica. (fot. Stal Mielec)
PGE Stal Mielec jutro zagra z Miedzią Legnica. (fot. Stal Mielec)
PGE Stal Mielec zagra we wtorek na wyjeździe z Miedzią Legnica w pierwszym meczu po restarcie sezonu 2019/20. Zobaczcie co przed tym meczem powiedział Dariusz Marzec.
 
- Rozpoczyna się dla nas najważniejszy maraton w tym sezonie. Mam nadzieje, że plan który sobie założyliśmy będzie zrealizowany. Mecz pucharowy pokazał, że stać nas na wiele, szczególnie w drugiej połowie. Pokazaliśmy, że powinno być dobrze - powiedział Dariusz Marzec.
 
- Nie będziemy korzystać szatni w Legnicy w pełnym zakresie. Jest protokół do którego się stosujemy - powiedział opiekun PGE Stali Mielec zapytany czy będą korzystać z szatni na stadionie.
 
Czy Jakub Wrąbel będzie numerem jeden w bramce Stali Mielec? - W tej chwili trwa rywalizacja między bramkarzami. Ponadto w kadrze naszego zespołu jest dwóch kolejnych. Bieżaca dyspozycja decyduje o tym kto będzie grał - kontynuuje Marzec.
 
- My wiemy, gdzie Maciej Domański czuje się najlepiej. Natomiast szukamy różnych rozwiązań. Dużo rozmawiamy między sobą i to gdzie będzie grał to jest nasza wewnętrzna sprawa - mówi o pozycji Domańskiego w kolejnym meczu. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

chmk 2020-06-01 16:55:55 1 1

Szczególnie na spadek

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij