http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-06-01 19:06:45

Anna Stencel zagra w Developresie SkyRes Rzeszów

Anna Stencel nową zawodniczką Developresu SkyRes Rzeszów. fot. Wikipedia
Anna Stencel nową zawodniczką Developresu SkyRes Rzeszów. fot. Wikipedia
Pierwszy oficjalny transfer Developresu SkyRes Rzeszów stał się faktem. Do drużyny dołączyła Anna Stencel. 24-letnia siatkarka ostatni sezon spędziła w Pałacu Bydgoszcz.
 
Nową siatkarką Developresu SkyRes Rzeszów została Anna Stencel. 24-letnia środkowa została przedstawiona na oficjalnej transmisji przeprowadzonej na klubowym Facebooku.
 
Stencel w ostatnim sezonie grała w Pałacu Bydgoszcz i był to jej najlepszy rok w karierze. Mierząca 187 cm siatkarka zagrała w 22 meczach, zdobywając w nich 231 punktów. W Rzeszowie zastąpi Kamilę Witkowską, która pożegnała się z klubem po trzech latach współpracy. 
 
Warto zauważyć, że Anna była drugą najlepiej punktującą środkową w lidze. Dobra gra zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski, prowadzonej przez Jacka Nawrockiego, która już niedługo rozpocznie zgrupowanie w Szczyrku.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij