http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-05-18 19:05:00

Anna Kaczmar zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów

Anna Kaczmar w przyszłym sezonie będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów. (fot. Developres)
Anna Kaczmar w przyszłym sezonie będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów. (fot. Developres)
Developres SkyRes Rzeszów ogłosił kolejną zawodniczkę na sezon 2020/21. Anna Kaczmar nadal będzie reprezentować barwy zespołu z Rzeszowa.
 
Anna Kaczmar jest kolejną zawodniczką, która przedłużyła kontrakt z Developresem SkyRes Rzeszów. To już siódma siatkarka, która parafowała umowę z ekipą prowadzoną przez Stephana Antigę.
 
Wcześniej Developres ogłosił, że w zespole na sezon 2020/21 zostają Jelena Blagojević, Aleksandra Krzos, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Gabriela Polańska, Magdalena Grabka oraz Daria Przybyła.

- Być może jeszcze jedna zawodniczka z poprzedniego sezonu zostanie z nami. Cały czas rozmawiamy - mówi nam tajemniczo dyrektor zarządzający Marek Pieniążek. O kogo chodzi? Dowiemy się w najbliższym czasie.

Kto nowy dołączy do drużyny Antinig? Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w ekipie z Rzeszowa grać będzie Kiera van Ryk, więcej do przeczytania TUTAJ. Z ekipą "Rysic" ponadto łączone są m.in. Marta KrajewskaJuliette Fidon-Lebleu, Anna Stencel, Aleksandra Rasińska. Być może do Developresu wróci Katarzyna Żabińska, która cały sezon był na urlopie macierzyńskim. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij