https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-19 08:42:00

Spore zmiany w Developresie SkyRes Rzeszów. Jak będzie wyglądał ich skład w sezonie 2020/21?

Zobaczcie jakim składem będzie dysponował Developres SkyRes Rzeszów w sezonie 2020/21. (fot. Developres)
Zobaczcie jakim składem będzie dysponował Developres SkyRes Rzeszów w sezonie 2020/21. (fot. Developres)
Developres SkyRes Rzeszów ogłosił, że Stephan Antiga pozostanie trenerem drużyny na kolejny sezon. Wraz z nim w Rzeszowie zostanie cały sztab szkoleniowy. Ponadto w drużynie pozostanie siedem zawodniczek z poprzedniego sezonu. Zobaczcie kto dołączy do ekipy.
 
Jakim składem w sezonie 2020/21 będzie dysponował Developres SkyRes Rzeszów? Wiemy, że w ekipie prowadzonej przez Stephana Antigę pozostanie siedem zawodniczek z poprzedniego sezonu. 
 
Główną rozgrywającą będzie Anna Kaczmar, która przedłużyła umowę z ekipą "Rysic". Natomiast drugą rozgrywającą będzie Marta Krajewska ze Stali Bielsko-Biała lub Eva Mori, która w poprzednim sezonie grała w ŁKS-ie Commercecon Łódź. Reprezentantka Słowenii już rozstała się z klubem z Łodzi. Z ekipą z Rzeszowa żegna się do tej pory podstawowa rozgrywająca, czyli Natalia Valentin-Anderson.
 
Na pozycji przyjmującej wciąż będzie grać kapitan zespołu, Jelena Blagojević. 31-letni Serbka jako pierwsza przedłużyła umowę. Ponadto w drużynie z Rzeszowa pozostanie również Magdalena Grabka. Natomiast "Rysice" opuszczają Ali Frantti oraz Michaela Mlejnkova. Ich miejsce zajmą Juliette Fidon-Lebleu z DPD Legionovii Legionowo oraz Alexandra LazicAllianz MTV Stuttgart.

Duże zmiany też na środku. W klubie pozostanie liderka tej formacji w poprzednim sezonie, czyli Zuzanna Efimienko-Młotkowska. W sezonie 2020/21 w barwach Developresu grać będzie rówież Gabriela Polańska. Do nich dołączą Anna Stencel z Pałacu Bydgoszcz oraz Katarzyna Żabińska, która powraca po rocznym urlopie macierzyńskim. Z "Rysicami" żegnają się Magdalena Hawryła oraz Kamila Witkowska. Pierwsza zastąpi Stencel w Bydgoszczy, natomiast Witkowska będzie grać w Volley Wrocław.
 
Całkowicie wymieniony będzie atak drużyny wicemistrzyń Polski. Klub pożegnał się z Katarzyną Zaroślińską-Król, która będzie grać w ŁKS Commercecon Łódź. Ponadto "Rysice" nie zdecydowały się przedłużyć umowy z Tamarą Gałuchą. W ich miejsce przyjdzie najlepsza atakująca sezonu 2019/20 Aleksandra Rasińska z VolleyWrocław. Do Developresu SkyRes Rzeszów dołączy również 21-letnia Kanadyjka Kiera van Ryk.
 
Nie będzie żadnych zmian na pozycji libero. Swoje kontrakty przedłużyły Aleksandra Krzos oraz Daria Przybyła.

Skład Developresu SkyRes Rzeszów na sezon 2020/2021:

Rozgrywające: Anna Kaczmar, Marta Krajewska/Eva Mori
Przyjmujące: Jelena Blagojević, Magdalena Grabka, Juliette Fidon-LebleuAlexandra Lazic
Środkowe: Zuzanna Efimienko-MłotkowskaKamila Witkowska, Anna Stencel, Katarzyna Żabińska
Atakujące: Kiera van Ryk, Aleksandra Rasińska
Libero: Aleksandra Krzos, Daria Przybyła
 
Przychodzą: Marta Krajewska/Eva Mori, Juliette Fidon-Lebleu,  Anna Stencel, Aleksandra Rasińska, Kiera van Ryk, Alexandra Lazić, Katarzyna Żabińska
 
Odchodzą: Katarzyna Zaroślińska-Król, Ali Frantti, Michaela Mlejnkova, Natalia Valentin-Anderson, Tamara Gałucha, Magdalena Hawryła, Kamila Witkowska

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Hannibal_Lecter Jr. 2020-05-19 09:56:18 12 2

Dziewczyny idziemy na Mistrza !!!! :)
Pozdrawiam i powodzenia !

Hannibal_Lecter Jr. 2020-05-19 09:56:18 12 2

Dziewczyny idziemy na Mistrza !!!! :)
Pozdrawiam i powodzenia !

Jaca 2020-05-19 12:39:47 2 0

Podajcie źródło informacji dziewczyny z podkarpcialive

netfans 2020-05-19 15:59:13 2 1

kopiuj wklej siatka.org

~anonim 2020-05-20 11:10:49 1 0

ciekawe rozwiązanie Kamila odchodzi i przychodzi , a gdzie jest Gabriela ?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij