https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-04-14 11:00:00

Juliette Fidon-Lebleu dołączy do Developresu SkyRes Rzeszów?

Juliette Fidon-Lebleu nie przedłuży umowy z DPD Legionovią Legionowo. Czy będzie grać w Rzeszowie? (fot. DPD Legionovia)
Juliette Fidon-Lebleu nie przedłuży umowy z DPD Legionovią Legionowo. Czy będzie grać w Rzeszowie? (fot. DPD Legionovia)
Juliette Fidon-Lebleu odrzuciła ofertę przedłużenia kontraktu z DPD Legionovii Legionowo. 23-letnia przyjmująca znalazła się na celowniku Developresu SkyRes Rzeszów.
 
Juliette Fidon-Lebleu oraz Justyna Łukasik zdecydowały się nie przedłużać umowy z DPD Legionovią Legionowo. – Zarówno Justynę, jak i Juliette, widzieliśmy w składzie na kolejny sezon – powiedział prezes DPD, Konrad Ciejka cytowany przez oficjalną stronę klubu.
 
Wszystko wskazuje na to, że Fidon-Lebleu w przyszłym sezonie będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów. Z ekipy prowadzonej przez Stephana Antigę odejdą dwie przyjmujące Ali Frantti oraz Michaela Mlejnkova.
 
- Jestem bardzo wdzięczna za szansę stania się częścią tej fantastycznej rodziny! – powiedziała Juliette Fidon-Lebleu. - To był dla mnie naprawdę piękny rok, kiedy byłam częścią tego klubu. Na długo go zapamiętam! Z jednej strony jestem zadowolona z tego, że przede mną zupełnie nowe wyzwania, ale odczuwam również smutek, bo zostawiam za sobą otoczenie, które zdążyłam pokochać. Smuci mnie również sposób, w jaki zakończył się ten sezon. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście teraz bezpieczni. Wielkie dzięki dla kibiców, którzy jeździli za nami wszędzie, jesteście niesamowici! Do zobaczenia wkrótce! - pożegnała się z ekipą DPD Juliette Fidon-Lebleu.
 
Mierząca 186 cm wzrostu siatkarka jest wychowanką France Avenir 2024. Później grała w Evreux VB i Beziers Volley. Francuzka w poprzednim sezonie dla ekipy z Legionowa zdobyła 282 punkty. Złożyło się na to 25 asów serwisowych oraz 25 bloków. Fidon-Lebleu została wybrana najlepiej zagrywająca zawodniczką Ligi Siatkówki Kobiet sezonu 2019/20.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij