https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-14 11:34:57

Nicolas Szerszeń wraca do Asseco Resovii. "Chciałbym zostać mistrzem i zagrać w kadrze"

Przed sezonem 2019/20 Nicolas Szerszeń został wypożyczony z Asseco Resovii do beniaminka Plus Ligi, Ślepsk Suwałki. W kolejnym sezonie 23-latek będzie ponownie grał w Rzeszowie.

Nicolas Szerszeń w sezonie 2019/20 w barwach Ślepska Suwałki zdobył 407 punktów i był trzeciem najlepiej punktującym zawodnikiem Plus Ligi. Ponadto aż pięciokrotnie zostawał uznany MVP meczu. W poprzednim sezonie Szerszeń zanotował aż 49 asów serwisowych. W kolejnej kampanii 23-letni przyjmujący będzie ponownie grał w Asseco Resovii
 
Czuję się dobrze. Obecnie przebywam w Stanach Zjednoczonych, gdzie codziennie ćwiczę. Jestem u rodziców mojej żony, gdzie pomagam przy renowacji domu. Przyjemne z pożytecznym. Obowiązuje nas kwarantanna, więc możemy pracować wyłącznie w domu - powiedział Szerszeń w rozmowie z oficjalną stroną Ślepska.
 
Jak będą wyglądały jego przygotowania do kolejnego sezonu? - Po zakończeniu okresu ochronnego, związanego z epidemią koronawirusa, wrócę do trenowania indywidualnego na uniwersytecie w USA. Następnie rozpocznę przygotowania do sezonu 2020/2021 w Rzeszowie, dokąd wracam - mówi 23-letni przyjmujący.
 
Wiemy, że Igrzyska Olimpijskie zostały przełożone na 2021 rok. Czy Szerszeń liczy, że zagra w ekipie Vitala Heynen? - Trudno powiedzieć. Póki co… powołania do kadry nie otrzymałem, ale będę pracował najlepiej jak potrafię! Zobaczymy!.
 
Jakie są największe marzenia Nicolasa Szerszenia? - Zdecydowanie chciałbym zostać mistrzem jednej z trzech najsilniejszych lig na świecie i oczywiście zagrać w kadrze. Poza sportem? Bardzo chciałbym założyć rodzinę z moją piękną żoną! - kończy zawodnik Asseco.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-04-14 14:20:32 3 1

U nas pojawiły się trzmiele oraz inne owady błonkoskrzydłe

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij