https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-09 09:50:54

Maciej Jarosz: Nie rozumiem polityki transferowej Asseco Resovii

foto. Asseco Resovia
foto. Asseco Resovia
Trzykrotny wicemistrz Europy Maciej Jarosz wypowiedział się na łamach Przeglądu Sportowego na temat transferów Asseco Resovii - Nie rozumiem ich polityki. Znowu nakupili za dużo zawodników i teraz nie wiedzą, co z nimi zrobić - zakończyły były reprezentant Polski. 
 
Ostatnio sporo mówi się o ruchach transferowych w Asseco Resovii. Do klubu dołączył już Fabian Drzyzga, a nieoficjalnie wiadomo, że drużyna ma już zakontraktowaną większość składu. Z naszych informacji wynika, że 30-letni rozgrywający nie był na początku okresu transferowego brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Klub zdążył podjąć już współpracę z Pawłem Woickim i przedłużyć kontrakt z Marcinem Komendą. Ten drugi może być szczególnie niezadowolony z przyjścia reprezentacyjnego kolegi, bowiem jest spora szansa, że zagrzeje miejsce na ławce i straci szansę na wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. 
 
O transferze Drzyzgi do Resovii wypowiedział się na łamach Przeglądu Sportowego Maciej JaroszPrzyjście Fabiana, zdecydowanie najlepszego w tej chwili polskiego rozgrywającego, bardzo wzmocni drużynę i ten transfer należy traktować w kategorii wielkiego hitu. Nie rozumiem jednak polityki Resovii, która znowu nakupiła za dużo zawodników i teraz nie wie, co z nimi zrobić. Co ma począć biedny Marcin Komenda, który jest przecież reprezentantem Polski? Miał być podstawowym rozgrywającym Resovii. I co, teraz musi sobie szukać nowego klubu? Szkoda chłopaka. Resovia od lat powiela ten sam błąd, zatrudniając za dużo dobrych siatkarzy, którzy potem nie tworzą dobrej drużyny. Tam jest zbyt wiele złych prądów, które zatopiły niejednego zawodnika. Może dla Komendy będzie lepiej, że przejdzie do innej drużyny i będzie w niej grał. - kończy trzykrotny wicemistrz Europy. 
 
Warto zauważyć, że sam Fabian mówił o tym, że nikt nie płaci tyle, co Asseco Resovia w obecnej sytuacji. To pokazuje, że działacze Pasiaków stawiają wszystko na jedną kartę i zapowiadają walkę o mistrzostwo. Czy aby jednak nie będzie to trochę zgubne? O tym przekonamy się pewnie w przyszłym sezonie. Dodajmy, że łączeni z Resovią są wciąż tacy zawodnicy jak: Klemen Cebulj, Stephen Boyer, czy Wilfredo Leon. Ale jak to mawiają - Kto bogatemu zabroni? 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij