https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-05 20:05:34

Fabian Drzyzga ponownie zagra w Asseco Resovii!

Fabian Drzyzga lada moment zostanie nowym siatkarzem Asseco Resovii! fot. Asseco Resovia
Fabian Drzyzga lada moment zostanie nowym siatkarzem Asseco Resovii! fot. Asseco Resovia
Jak podaje Przegląd Sportowy - Fabian Drzyzga zostanie nowym zawodnikem Asseco Resovii! Były siatkarz Lokomotiwu Nowosybirsk wraca na "stare śmieci" po trzech latach przerwy. Jest to o tyle szokujące, że kontrakty z Resovią mają podpisane już Marcin Komenda i Paweł Woicki. 
 
Spodziewaliśmy się wielkich transferów w Asseco Resovii, ale takiego nazwiska niekoniecznie. Jeden z najlepszych rozgrywających na świecie Fabian Drzyzga po trzech latach wraca do Rzeszowa, by walczyć o mistrzostwo Polski. 30-letni siatkarz w ostatnim sezonie wygrał rosyjską SuperLigę i postanowił zmienić klub. Mocno o niego zabiegały kluby z Włoch, ale nieoczekiwanie zdecydował się na powrót do naszego kraju.
 
Przypomnijmy, że Drzyzga grał w Resovii w latach 2013-2017. Wtedy udało mu się zdobyć z Pasami mistrzostwo Polski, dwukrotnie wicemistrzostwo i srebrny medal w Lidze Mistrzów. Fabian zawsze miło wspominał w wywiadach przygodę z Asseco i pewnie to skłoniło go do powrotu. Teraz czekamy na odrodzenie tej wielkiej drużyny!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij