https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-06 08:13:23

DAP Dębica wznowił zajęcia. Treningi w 6-osobowych grupach

Podobne tematy DAP Dębica
Piłkarze DAP Dębica rozpoczęli treningi w 6-osobowych grupach (fot. DAP Dębica)
Piłkarze DAP Dębica rozpoczęli treningi w 6-osobowych grupach (fot. DAP Dębica)
Młodzi zawodnicy DAP Dębica wznowili treningi. Na razie w 6-osobowych grupach z zachowaniem należytych środków bezpieczeństwa. Na czterech różnych obiektach odbyło się 17 różnych treningów.
 
Po dłuższej przerwie od piłki do życia wracają również szkółki i akademie piłkarskie. Przygotowania ruszyły także w DAP Dębica.
 
- Ruszyły treningi! Bezpieczny powrót do zajęć w dniu dzisiejszym to 17 treningów na czterech obiektach treningowych. To ponad setka młodych zawodników i zawodniczek robiących to co lubią najbardziej czyli grać i trenować - poinformował nas Kamil Nowak, jeden z trenerów DAP Dębica.
 
- Wprawdzie gier jeszcze nie było, ale entuzjazm, zadowolenie i uśmiechy na twarzach były bezcenne. Trenerzy spokojnie, a przede wszystkim bezpiecznie wprowadzają swoich podopiecznych do nowej rzeczywistości sportowej. Zadbajmy razem żeby wszystko wróciło do normalności.
 
W DAP Dębica dbają oczywiście o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i środków ostrożności. Treningi odbywają się w 6-osobowych grupach + trener.
 
- Rodzice lub opiekunowie przyprowadzają zawodnika/zawodniczkę (poniżej 13 roku życia) na wyznaczone przez trenera miejsce zbiórki 5 minut przed przed zajęciami. Po czym opuszczają  teren obiektu. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania na trybunach i na obiekcie w pobliżu miejsca treningu - informuje DAP Dębica.
 
Zajęcia są prowadzone przez 45 minut, a później następuje trwająca kwadrans przerwa na dezynfekcję sprzętu.
 
- Zawodnicy na trening przychodzą przebrani w strój treningowy i obowiązkowo, zarówno przed jak i po treningu, dezynfekują ręce płynem udostępnionym przez trenera. Przynoszą również podpisane butelki lub bidony z wodą. Na trening oczywiście wszyscy przychodzą w maseczkach i ściągają je dopiero na polecenie trenera. Szatnie wraz z węzłem sanitarnym będą niedostępne podczas trwania treningu.
 
DAP Dębica, trening

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij