https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-06 10:24:22

Olieg Achrem zakończył karierę! "Dziękuję za wszystkie emocje"

Podobne tematy Plus Liga Asseco Resovia
Olieg Achrem po dwudziestu latach kończy karierę. Będzie mieszkał w Rzeszowie. (fot. Asseco Resovia)
Olieg Achrem po dwudziestu latach kończy karierę. Będzie mieszkał w Rzeszowie. (fot. Asseco Resovia)
- Dzięki siatkówce znalazłem się w Rzeszowie, gdzie teraz jest mój dom i gdzie zostaję z rodziną - napisał Olieg Achrem, który zakończył karierę. 37-letni Białorusin przez osiem lat grał w barwach Asseco Resovii, z którą zdobył trzy mistrzostwa Polski oraz Puchar Polski. 
 
Olieg Achrem to prawdziwa ikona Asseco Resovii. W ekipie tej spędził osiem sezonów. W tym czasie "Pasiaki" były trzy razy mistrzem Polski, dwukrotnie wicemistrzem oraz dwa razy zajęli trzecie miejsce. Ponadto 37-latek zdobył z "Pasiakami" Puchar Polski w 2013 roku. Dwukrotnie był wicemistrzem w Lidze Mistrzów w 2009 oraz w 2015 roku. Natomiast w 2012 roku Asseco Resovia z nim w składzie zajęła drugie miejsce w Pucharze CEV.
 
- W życiu każdego sportowca przychodzi czas, gdy trzeba powiedzieć „dziękuję”. Taki moment nadszedł także dla mnie. Dziś, po ponad 20 latach zawodowej gry w siatkówkę, mówię DZIĘKUJĘ - napisał Olieg Achrem na swoim Instagramie.
 
Achrem jest wychowankiem Kommunalnik Grodno. Później grał w Technopribor-Bieła Mohylew. Następnie przeniósł się do Grecji i występował w Iraklisie Saloniki. 37-letni przyjmujący grał również w Turcji w ekipach Halkbank Ankara oraz Galatasaray. Na koniec kariery wrócił do Polski. Najpierw grał w Warcie Zawiercie, a w ostatnim sezonie podpisał umowę z Resovią.
 
- Dziękuję za wszystkie emocje, treningi, mecze, zwycięstwa, porażki. Za dobre i gorsze chwile. Za medale, puchary, ale i za naukę życia, którą siatkówka dała mi przez te wszystkie lata. Dzięki siatkówce mogłem poznać wielu fantastycznych ludzi i wiele pięknych miejsc - kontynuuje Białorusin.
 
Olieg Achrem planuje zostać w Rzeszowie. W mieście, które jego zdaniem ze wszystkich, które odwiedził okazało się najpiękniejsze. - Dzięki siatkówce znalazłem się w Rzeszowie, gdzie teraz jest mój dom i gdzie zostaję z rodziną. Od kilku lat, gdy myślałem o końcu kariery, marzyłem, by zrobić to właśnie w domu, w Asseco Resovii. Dziś spełniam to marzenia. Dziś po raz ostatni usiadłem w szatni mojego klubu. Odwiesiłem symbolicznie buty. To koniec pięknej przygody jako siatkarza i choć serce jeszcze ciągnie na boisko, przyszedł czas by podjąć tę decyzję. Dziękuję każdemu, z kim miałem okazję trenować, grać, z kim współpracować czy przeciw komu rywalizować. Kolegom z zespołów, trenerom, menadżerom, sponsorom, pracownikom klubów czy reprezentacji - pisze dalej.
 
Białorusin podziękował również rodzinie, która dzielnie go wspierała przez wszystkie lata jego kariery i uważa, że bez tego nie doszedłby tam, gdzie jest - Dziękuję kochanej żonie, rodzicom, dzieciom za cierpliwość i wsparcie. Bez Was nic bym nie osiągnął! Dziękuję Wam KIBICE! To Wy dawaliście mi wiele radości, emocji i wsparcia, także w najtrudniejszym momencie mojej kariery - kontynuuuje były przyjmujący.
 
- W każdym klubie, w którym grałem czułem Waszą sympatię, a tu w Rzeszowie, stworzyliście mi drugą rodzinę! Dziś zamykam jeden rozdział w życiu. Czas otworzyć nowy… - zakończył Olieg Achrem.
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W życiu każdego sportowca przychodzi czas, gdy trzeba powiedzieć „dziękuję”. Taki moment nadszedł także dla mnie. Dziś, po ponad 20 latach zawodowej gry w siatkówkę, mówię DZIĘKUJĘ. Dziękuję za wszystkie emocje, treningi, mecze, zwycięstwa, porażki. Za dobre i gorsze chwile. Za medale, puchary, ale i za naukę życia, którą siatkówka dała mi przez te wszystkie lata. Dzięki siatkówce mogłem poznać wielu fantastycznych ludzi i wiele pięknych miejsc. Dzięki siatkówce znalazłem się w Rzeszowie, gdzie teraz jest mój dom i gdzie zostaję z rodziną. Od kilku lat, gdy myślałem o końcu kariery, marzyłem, by zrobić to właśnie w domu, w Asseco Resovii. Dziś spełniam to marzenia. Dziś po raz ostatni usiadłem w szatni mojego klubu. Odwiesiłem symbolicznie buty. To koniec pięknej przygody jako siatkarza i choć serce jeszcze ciągnie na boisko, przyszedł czas by podjąć tę decyzję. Dziękuję każdemu, z kim miałem okazję trenować, grać, z kim współpracować czy przeciw komu rywalizować. Kolegom z zespołów, trenerom, menadżerom, sponsorom, pracownikom klubów czy reprezentacji. Dziękuję kochana żona, rodzicom, dzieciom za cierpliwość i wsparcie. Bez Was nic bym nie osiągnął! Dziękuję Wam KIBICE! To Wy dawaliście mi wiele radości, emocji i wsparcia, także w najtrudniejszym momencie mojej kariery. W każdym klubie, w którym grałem czułem Waszą sympatię, a tu w Rzeszowie, stworzyliście mi drugą rodzinę! Dziś zamykam jeden rozdział w życiu. Czas otworzyć nowy… #Dziękuję #ThankYou# Спасибо

Post udostępniony przez Alek Achrem (@alekachrem)


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij