https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-15 10:33:31

Nadszedł czas zapłaty! Izolator Boguchwała po raz kolejny pomaga

Koniec żartów! Izolator wzywa do zapłaty (fot. Tomasz Sitek)
Koniec żartów! Izolator wzywa do zapłaty (fot. Tomasz Sitek)
Biało-zieloni powiedzieli dość i postanowili zacząć wyrównywać rachunki. Klub z Boguchwały jest doskonale znany, szczególnie w mediach społecznościowych i teraz zamierza to wykorzystać. 
 
Izolator Boguchwała, nazwa która wyraża więcej niż 1000 słów, przynajmniej raz znalazła się na ustach każdego poważnego sympatyka futbolu. Nie ma z pewnością osoby, która by nie słyszała o ''Izolacji", a wielu zdażyło się też z niej zażartować. Ekipa z Boguchwały postanowiła więc wystawić rachunek.
 
Pewnie słyszeliście o akcji Micha dla Medyka, w której biało-zieloni wzięli czynny udział. W Boguchwale postanowili jednak pójść o krok dalej. Czwartoligowiec zorganizował zrzutkę i jeśli przynajmniej raz zażartowałeś z "Izolacji", to musisz płacić!
 
Akcja odbiła się szerokim echem, a wsparcie przekazali Michał Pol i Tomasz Smokowski z Kanału Sportowego, a także Wojciech Pawłowski, który na codzień jest bramkarzem Widzewa Łódź
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij