https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-15 09:55:00

Rafael Redwitz może zakończyć karierę!

Czy Rafael Redwitz powinien zakończyć karierę? (fot. Asseco Resovia)
Czy Rafael Redwitz powinien zakończyć karierę? (fot. Asseco Resovia)
Rafael Redwitz w tym roku skończy 40 lat. Francuski zawodnik brazylijskiego pochodzenia zastanawia się nad swoją przyszłości. W latach 2009-10 oraz w 2018 roku był siatkarzem Asseco Resovii.
 
Po sezonie Rafael Redwitz pożegnał się z francuskim Narbonne Volley. 39-latek ustąpił miejsca w zespole Nicolasowi Uriarte, który jest niemal dziesięć lat młodszy.
 
- Chęć do gry wciąż mam - mówi Redwitz. - Nadal mam pomysł na to, co mogę z siebie jeszcze dać. Szukam prawdziwego sportowego wyzwania. Nie jestem zainteresowany treningiem dla samego trenowania. Chciałbym wykorzystać swoje doświadczenie do rozwoju jakiegoś prawdziwego projektu w klubie - dodaje były zawodnik Asseco Resovii.
 
Redwitz już rozpoczął kursy trenerskie, jednak nie spodziewał się, że jego kariera może zakończyć się nie na parkiecie. Wszystko przez epidemię, która niespodziewanie nawiedziła świat. - Pod koniec kwarantanny dokonam podsumowania. Być może okaże się, że po 17 latach kariery na najwyższym poziomie rozegrałem już swój ostatni mecz nie wiedząc o tym - twierdzi 39-latek. - Być może trzeba będzie to zaakceptować. Nie zawsze jest tak, że to my wybieramy czas na odejście - kończy Rafael Redwitz.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij