https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-14 21:26:20

Orbitrek w treningu piłkarskim. Jaki sprzęt treningowy dla piłkarza?

Koronawirus skutecznie sparaliżował nasze życie, zarówno pod względem towarzyskim, jak i zawodowym, czy sportowym.

Kwarantanna oraz zakaz wychodzenia na zewnątrz i ćwiczenia na świeżym powietrzu daje się już skutecznie we znaki. Z tego powodu najlepszym wyjściem z tej patowej sytuacji jest trening w domu. Piłkarze, którzy przyzwyczajeni są do intensywnych treningów, powinni zainwestować w sprzęt, który pozwoli im zachować obecną kondycję. Jednym z najlepszych sprzętów do treningu piłkarskiego jest orbitrek. Czym powinien kierować się piłkarz podczas jego wyboru?

Orbitrek, czyli maszyna, dzięki której trenujemy całe ciało

Podczas treningu na orbitreku angażowane są górne i dolne partie mięśni naszego ciała, głównie ramion, pleców, ud, łydek i pośladków. Taki trening skutecznie spala kalorie, a także wzmacnia mięśnie. Dla piłkarza najważniejsze jest utrzymanie najlepszej kondycji, dlatego orbitrek jest najbardziej skutecznym sprzętem treningowym dla piłkarza.

Czym kierować się podczas wyboru orbitreka?

Orbitrek jest urządzeniem, dzięki któremu możemy trenować wszystkie partie naszego ciała. Coraz częściej włącza się ćwiczenia na orbitreku do treningu piłkarskiego, a dziś w czasach pandemii jest do doskonała metoda do zachowania jak najlepszej kondycji. Podczas zakupu orbitreka powinniśmy zwrócić uwagę na:

  1. rodzaj hamowania – wyróżnia się hamowanie mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne.
  2. rozmiar – czyli dobór odpowiednich parametrów użytkownika, takich jak rozstaw stóp, długość i wysokość kroku.
  3. napęd – przedni, bądź tylny.

Gdzie najlepiej kupić orbitrek?

W obecnych czasach zakup sprzętu sportowego możliwy jest wyłącznie przez internet, ponieważ większość sklepów stacjonarnych została zamknięta z powodu trwającej pandemii. Właśnie dlatego najlepiej jest postawić na internetowy sklep sportowy, który cieszy się powszechnym uznaniem. Takim sklepem z pewnością jest prosportowy.pl, w którym znaleźć możemy sprzęt sportowy o najwyższej jakości, w atrakcyjnie niskich cenach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zakupie sprzętu do domowego treningu, koniecznie przeczytaj - Na co zwrócić uwagę przy kupnie bieżni magnetycznej?


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij