https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-03 11:51:00

Jak zgarnąć dobre pieniądze w weekend? Typujemy

Podobne tematy Fortuna liga białoruska
fot. BATE Borysow
fot. BATE Borysow
Niewiele meczów piłkarskich jest rozgrywanych na świecie. My się trochę stęskniliśmy za typowaniem, więc spróbujemy zarobić na lidze białoruskiej, bo tam wciąż gra liga. Co więcej liga gra z kibicami na trybunach! Są jeszcze mecze towarzyskie w Szwecji, ale tego póki co nie ruszamy.
 
Dzisiaj rozegrane zostaną trzy mecze białoruskiej ekstraklasy, czyli "Wyszejszaja Liha". W pierwszym meczu Szachcior Soligorsk podejmie Nioman Grodno. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze. Bukmacherzy płacą 1,35 za zwycięstwo Szachtiora. Będzie to mecz 7. z 8. zespołem w tabeli. Nie zapominajmy jednak, że na Białorusi liga dopiero się zaczęła, a to jest trzecia kolejka. W historii spotkań widać wyraźnie, że Szachior "ma patent" na Nioman. Nasz typ na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy i obie ekipy nie strzelą bramki. Kurs 1,85.
Dwie godziny później BATE Borysow zmierzy się z Ruchem Brześć. Piłarze z Borysowa bardzo źle rozpoczęli sezon, bo od dwóch porażek. Natomiast goście po wygranej w pierwszej kolejce, zanoowali porażkę w drugiej serii gier. Co ciekawe to pierwszy pojedynek w historii pomiędzy tymi ekipami. Wydaje nam się, że tym razem wielokrotny mistrz Białorusi wygra, ale w meczu nie padnie więcej niż trzy bramki. Kurs 2,07.
 
W trzecim meczu mistrz kraju, Dynamo Brześć zagra ze Sławija Mozyrz. Mistrzowie Białorusi sezon 2020 rozpoczęli od remisu. W kolejnym spotkaniu jednak już wygrali. My typujemy, że wygrają, ale podobnie jak w meczu BATE nie padnie więcej niż trzy bramki. Kurs 2.03.

Jeśli te mecze zagralibyśmy za 100 PLN to do zgarnięcia mamy 691 PLN w Fortunie. Zachęcamy do rejestracji w Fortunie z naszego linku. Wówczas wspieracie funkcjonowanie naszego portalu.

 
PS. Możecie również zagrać u innych naszych partnerów. Między innymi STS, iForbet, czy PZBuk. Poniżej linki rejestracyjne do tych serwisów.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij