https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-04 10:11:00

Wisłoka Dębica również pomaga! Zebrali prawie 3 tysiące złotych

fot. Wisłoka Dębica
fot. Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica zaanagażowała się w akcję pomocy medykom ze szpitala w Łańcucie oraz pomogła szpitalowi w Dębica. Fani "Biało-zielonych" zebrali prawie 3 tysiące złotych.
 
Wisłoka Dębica zebrała prawie 3 tysiące złotych. Zdecydowano, że 1376 PLN zostanie przeznaczone na akcję #michadlamedyka. Natomiast pozostałe 1410 zł przekazano na szpital w Dębicy.
 
Przypominamy, że początkowo nominacja obejmowała jedynie placówkę dedykowaną do walki z koronawirusem, lecz na specjalne życzenie kibiców, pomoc została przeprowadzona dwutorowo, a skorzysta na niej oczywiście także szpital w Dębicy. Łącznie na koncie Stowarzyszenia KS Wisłoka 1908 Dębica znalazło się 2752 zł (stan na 1.04.2020). Kwota została podzielona po równo na oba szpitale, z tą różnicą, że oddział w Łańcucie otrzymał przelew za pośrednictwem akcji zrzutkowej, natomiast dla dębickiego ZOZ-u przygotowaliśmy inną opcję - czytamy na oficjalnej stronie dębickiego klubu.

Władze trzecilogowca dziękują wszystkim zaangażowanym w akcję i dołożyły cenną cegiełkę do pomocy lekarzom w tym trudnym czasie. 
 
Ze względu na to, że z różnych stron napływają do nas informacje o chęci dalszej pomocy (wyżej wspomniana kwota najpewniej nieco "urośnie"), prosimy o bezpośredni kontakt w tej sprawie z panem Kacprem Bieszczadem, który koordynuje akcją. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco - czytamy na stronie Wisłoki.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij