https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-03 17:04:25

Premier League zawieszona na czas nieokreślony!

W Anglii w pierwszy weekend maja nie ruszą rozgrywki ligowe. Czy tak samo będzie w Polsce? (fot. Premier League)
W Anglii w pierwszy weekend maja nie ruszą rozgrywki ligowe. Czy tak samo będzie w Polsce? (fot. Premier League)
Władze Premier League zdecydowały, że sezon 2019/20 jest zawieszony na czas nieokreślony i na pewno nie będzie wznowiony w pierwszy weekend maja.
 
W Anglii władze najbogatszej ligi świata zdecydowały, że rozgrywki Premier League będą zawieszone na czas nieokreślony i na pewno nie wrócą do gry w pierwszy weekend maja, jak pierwotnie planowano.
 
- Sezon 2019/20 będzie dokończony tylko wtedy, gdy będzie to bezpieczne. Decyzje zostaną podjęte po konsultacji z rządem oraz służbami medycznymi - czytamy w oficjalnym komunikacie Premier League.
 
Akcjonariusze ponadto będą rozmawiać z zawodnikami na temat obniżki wynagrodzeń w wypadku, gdyby sezon miał zostać niedokończony. - Stojąc w obliczu strat finansowych w sezonie 2019/20, spowodowanych zawieszeniem rozgrywek, kluby Premier League jednogłośnie uzgodniły, że skonsultują ze swoimi piłkarzami, warunkowe obniżki i odroczenia, w wysokości 30 procent całkowitego, rocznego wynagrodzenia.
 
W Polsce również sezon został zawieszony do 26 kwietnia. Czy PZPN pójdzie drogą Premier League, czy jednak wznowimy rozgrywki w pierwszy weekend maja?
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij