https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-13 14:35:59

Dariusz Marzec: My byliśmy przygotowani na każdy wariant

fot. archiwum
fot. archiwum
Mecz PGE Stali Mielec z Miedzią Legnica został odwołany w ostatniej chwili. Zobaczcie co nam powiedział opiekun Stali, Dariusz Marzec na temat całej sytuacji.
- Mecz PGE Mielec z Miedzią Legnica został odwołany dopiero dziś. Jak tam to skomentuje, skoro niższe ligi już od wczoraj wiedziały, że nie będą grac?
 
- My byliśmy przygotowani na każdy wariant. Nawet jadąc do Legnicy zastanawialiśmy się czy nie będzie takiej decyzji. Jednak robiliśmy swoje i szczerze mówiąc ta informacja nas zastała w momencie jak szliśmy na salę odpraw, już z ustaleniem taktyki, składu i tak dalej. Dosłownie dwie minuty przed tym doszła do nas informacja, o tym że mecz się nie odbędzie. W związku z powyższym ta odprawa wyglądała inaczej. Przekazałem zawodnikom, że nie będzie tej kolejki i czekamy co dalej.
 
- Wczoraj w czasie spotkania Wasz przedstawiciel zgłaszał, że Stal Mielec jest gotowa do gry?
 
- My byliśmy gotowi do gry. Przyjechaliśmy już wczoraj do Legnicy, tutaj spędziliśmy noc i ponieśliśmy pewne koszty. Dziś normalnie do południa przygotowywaliśmy się do meczu. Była też aktywacja z zawodnikami i wszystkie przygotowania były tak prowdzone, jakby ten mecz miał się odbyć normalnie. I tak jak wspominałem, dwie minuty przed podaniem składu, taktyki dowiedzieliśmy się, że kolejka jest przełożona. Także my byliśmy w stu procentach przygotowani na każdy wariant, bo wiedzieliśmy że wszystko może się zdarzyć. Widzimy co się dzieje.
 
- Co dalej Pana zdaniem? Kończymy rozgrywki i przyznajemy miejsca na koniec takie, jak obecnie mają zespoły? Czy czekamy na koniec epidemii i dokańczamy rozgrywki na wakacjach?
 
- To jest bardzo ciężka sytuacja dla wszystkich. Zarówno dla PZPN-u, jak i dla klubów i zawodników. Nic nie wiemy. Sytuacja się dopiero rozwija, nie wiemy ile to będzie trwało. Pytanie brzmi czy trenować, czy puścić zawodników do domów? Powinniśmy być wszyscy odizolowani. Trenowanie nie jest dobre, ale z drugiej strony jak rozgrywki za trzy tygodnie ruszą to coś trzeba robić. Najlepiej w tej sytuacji indywidualnie. Wszystkie kluby mają w tym momencie dylemat. Czekamy na rozwój sytuacji i nie ma tutaj dobrego rozwiązania.
 
- A jak będzie w Stali Mielec na dzisiaj? Będziecie trenować?
 
- Cały czas się zastanawiamy. To jest bardzo duży dylemat. Wszystkie kluby poniosły koszty. Wszystkie kluby przygotowywały się do tej rundy mocno, często po za granicami. Wszyscy są gotowi do gry i nastąpiła ta przerwa i pytanie co dalej. To jest jedna wielka niewiadoma. My w tej chwili też będziemy się zastanawiali i podejmowali decyzję.
 
- Jak zdrowie Pana zawodników? 
 
- Wszyscy są zdrowi i mógłbym dziś skorzystać ze wszystkich graczy, po za Szymonek Stasikiem, który pauzuje za kartki. Nikt nie jest kontuzjowany, nawet Maciek Domański wrócił do pełni sił. Także my byliśmy przygotowani na ten mecz, natomiast sytuacja jest jaka jest.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

portbumfna 2020-03-13 17:30:34 0 2

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij