https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-13 11:37:29

Dziś PGE Stal Mielec zagra z Miedzią Legnica. "Sytuacja z koronawirusem budzi niepokój"

Podobne tematy 1 liga PGE Stal Mielec
Robert Dadok mówi, że sytuacja z koronawirusem budzi niepokój, ale oni są przygotowani do piątkowego meczu z Miedzią Legnica. (fot. Stal Mielec)
Robert Dadok mówi, że sytuacja z koronawirusem budzi niepokój, ale oni są przygotowani do piątkowego meczu z Miedzią Legnica. (fot. Stal Mielec)
Już dziś PGE Stal Mielec zagra z Miedzią Legnica. Piłkarze z Podkarpacia od wczoraj są w Legnicy i przygotowują się do piątkowego starcia w ramach rozgrywek Fortuna 1 ligi.
 
PGE Stal Mielec zagra dziś o 18 z Miedzią Legnica. Piłkarze z Podkarpacia od wczoraj są już na miejscu i przygotowują się do piątkowego meczu. 
 
- Jesteśmy w Legnicy od wczoraj. Normalnie przygotowujemy się do tego meczu, jak do każdego innego. Mobilizacja jest jeszcze większa przez to, że nie wiadomo co dalej będzie z rozgrywkami - powiedział nam Robert Dadok, zawodnik PGE Stali Mielec.
 
- Sytuacja z koronawirusem budzi niepokój. U nas na szczęście wszyscy są zdrowi - kończy nowy nabytek mieleckiego zespołu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

travurin 2020-03-13 12:30:09 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij