https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-13 16:55:14

Mecze 2 ligi żużlowej odwołane. Wilki Krosno i RzTŻ muszą czekać

Mecze 2 ligi żużlowej z udziałem Wilków Krosno i Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego zostały odwołane. Na razie mówimy o pierwszej kolejce 2 ligi żużlowej, ale kto wie jak sytuacja będzie rozwijać się dalej.
 
- Ze względu na rosnącą liczbę zachorowań spowodowanych koronawirusem SARS CoV-2, Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję o odwołaniu między innymi 1 rundy DM II ligi. Z tego powodu mecz domowy z Kolejarzem Opole zostanie rozegrany w innym, na razie nie ustalonym terminie - poinformowało Rzeszowskiego Towarzystwo Żużlowe.
 
- Z tego miejsca bardzo Państwa prosimy, by wszystkie apele o zachowanie ostrożności traktować bardzo poważnie. Każdy z nas jest odpowiedzialny nie tylko za swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych, ale też za osoby, z którymi kontaktujemy się w miejscach publicznych. W miarę możliwości zostańmy w swoich domach!
 
Do skutku nie dojdzie, więc pierwotnie zaplanowany na 5 kwietnia 2020 roku pojedynek RzTŻ Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole. Odwołane zostały także pozostałe żużlowe mecze 1. kolejki: Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Wilki Krosno i Wolffe Wittstock - SpecHouse PSŻ Poznań.
 
Nowe terminy spotkań poznamy wkrótce.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

portbumfna 2020-03-13 17:29:51 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

~anonim 2020-03-13 20:40:22 1 1

Murcołki nie wyjadą i bardzo dobrze.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij