https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-20 17:54:58

Aleksander Drobot będzie grał w Igloopolu Dębica!

Aleksander Drobot w nadchodzącej rundzie będzie grał w Igloopolu Dębica. (fot. Igloopol Dębica)
Aleksander Drobot w nadchodzącej rundzie będzie grał w Igloopolu Dębica. (fot. Igloopol Dębica)
Aleksander Drobot wraca do Igloopolu Dębica. 20-latek został wypożyczony na pół roku z Puszczy Niepołomice.
Igloopol Dębica zajmuję po rundzie jesiennej miejsce, które nie satysfakcjonuje działaczy tego klubu. W związku z tym do ekipy Bartosza Zołotara dołączył Aleksander Drobot. 20-latek już w lecie był przymierzany do "Morsów", jednak wówczas wybrał Puszczę Niepołomice.

W przeszłości Drobot był w juniorach Lecha Poznań, Resovii, Siarce Tarnobrzeg. W lecie zeszłego roku został zgłoszony do rozgrywek przez Stal Rzeszów, ale chwilę później rozwiązał umowę z "Biało-niebieskimi". Ostatecznie wybrał ekipę prowadzoną przez Tomasza Tułacza, ale nie rozegrał żadnego meczu w Fortuna 1 lidze z powodu kontuzji.
 
- Aleksander Drobot oficjalnie wraca do drużyny z Piłsudskiego i wiosną będzie bronił barw Igloopolu. Zawodnik ma nadzieję, odbudować formę po kontuzji, a przy tym pomóc drużynie wzmacniając linię pomocy - napisano na oficjalnej stronie Igloopolu Dębica.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij