http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-02-20 14:48:26

UEFA Regions Cup: Podkarpacki ZPN - Mazowiecki ZPN 1-0

Podkarpacki ZPN udanie rozpoczął zmagania w finałach UEFA Regions Cup (fot. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej)
Podkarpacki ZPN udanie rozpoczął zmagania w finałach UEFA Regions Cup (fot. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej)
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej rozpoczął zmagania w finałach UEFA Region CUP. Podopieczni duetu Jęczkowski-Szymczak udanie rozpoczęli zmagania w Bydgoszczy.
Trwa faza finałowa UEFA Regions Cup, w której uczestniczy także Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Zespół prowadzony przez duet Dariusz Jęczkowski-Michał Szymczak, podejmował dziś ekipę Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.
 
Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla piłkarzy z Podkarpacia, którzy na prowadzenie wyszli już w 12. minucie, a do siatki trafił Sebastian Pawlak. Rywale z Mazowsza próbowali nawiązać walkę, jednak nasi zawodnicy dobrze spisywali się w obronie.
 
Po zmianie stron, podkarpacka drużyna chciała pójść za ciosem i stworzyła sobie kilka bardzo ciekawych okazji. Niestety żadna nie znalazła drogi do bramki, ale piłkarze po meczu cieszyli się z wygranej. Zespół Podkarpackiego ZPN-u kolejne spotkanie rozegra już jutro. Jego rywalem będzie Dolnośląski Związek Piłki Nożnej, który jest zwycięzcą zeszłorocznej edycji.
 
Podkarpacki ZPN - Mazowiecki ZPN 1-0 (1-0)
 
1-0 Sebastian Pawlak (12)
 
Podkarpacki ZPN: Krzanowski - Burka, S. Padiasek, Kohorolskij, Skała (65. M. Padiasek), Lorenc (46. Broda), Lis (65. Wanat), Raba, Pałys-Rydzik (80. Wilczak), Pawlak (85. Dobrzański), Bała (46. Daniel)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij