2020-02-19 15:26:09

Marek Koźmiński będzie kandydował na prezesa PZPN!

Podobne tematy Marek Koźmiński PZPN
Czy Marek Koźmiński zostanie nowym prezesem PZPN? (fot. PZPN)
Czy Marek Koźmiński zostanie nowym prezesem PZPN? (fot. PZPN)
Marek Koźmiński jest pierwszym kandydatem, który zdecydował się na start w wyborach na nowego prezesa PZPN. Wybory odbędą się w październiku 2020 roku.
W tym roku mija druga kadencja Zbigniewa Bońka w roli prezesa PZPN-u. Po raz trzeci nie można startować w wyborach, więc w tym roku Boniek zakończy swoją działalność. Dziś poznaliśmy pierwszego kandydata, który wystartuje w jesiennych wyborach. Jest to Marek Koźmiński, były Reprezentant Polski. Był on przez ostatnie osiem lat zaufanym współpracownikiem Bońka i wiceprezesem PZPN do spraw szkoleniowych.

- Bardzo sobie cenię te osiem lat, przez które razem przeszliśmy. Po tych doświadczeniach, które posiadam, mam nieśmiałe prawo, żeby ubiegać się o stanowisko prezesa PZPN w październikowych wyborach. Będę kandydować! - ogłosił Koźmiński na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij