https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-19 14:53:18

Strajk wstrzymany. Piłkarze GKS-u Bełchatów wracają do treningów

Podobne tematy 1 liga GKS Bełchatów
GKS Bełchatów wraca do treninigów! (fot. Radosław Kuśmierz)
GKS Bełchatów wraca do treninigów! (fot. Radosław Kuśmierz)
Zaledwie jeden dzień trwał strajk piłkarzy GKS-u Bełchatów. Piątkowy sparing z Radomiakiem Radom odbędzie się zgodnie z planem. 
 
Piłkarze GKS-u Bełchatów nie otrzymują pełnych wypłat od sierpnia 2019 roku. W związku z tym zawodnicy pierwszoligowca zdecydowali się zorganizować strajk. W środę nie trenowali, ale podjęli rozmowy z działaczami pierwszoligowca. Efektem tych rozmów jest zawieszenie strajku.
 
- Zawodnicy i trenerzy pierwszej drużyny GKS Bełchatów, którzy zgodnie z wtorkowymi ustaleniami nie wzięli udziału w porannym treningu, pojawili się dziś w klubie i po rozmowach we własnym gronie oraz Prezesem Zarządu, podjęli decyzje dotyczące najbliższej przyszłości. "Brunatni" wrócą jutro do normalnych zajęć i wezmą udział w zaplanowanym na piątek ostatnim przed startem ligi sparingiem z Radomiakiem Radom (GIEKSA Arena, godz. 13:00, zamknięty). Zawarto jednocześnie porozumienie co do terminu uregulowania zaległych wynagrodzeń za 2019 rok na 10 marca 2020 br - czytamy na oficjalnej stronie internetowej GKS-u.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij