https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-20 15:36:03

Jakub Pluta odchodzi z Piasta Tuczempy

Jakub Pluta odchodzi z Piasta Tuczempy (fot. Twoja TV)
Jakub Pluta odchodzi z Piasta Tuczempy (fot. Twoja TV)
Wychowanek granatowo-czarnych zaledwie rok spędził przy Sportowej 2. Jak poinformowała oficjalna strona czwartoligowca, zawodnik może wrócić do korzeni.
Jakub Pluta po półrocznym pobycie, odchodzi z Piasta Tuczempy. 20-latek w rundzie jesiennej w pomarańczowo-czarnych barwach, wystąpił w siedemaście razy. Na czwartoligowym froncie strzelił dwie bramki oraz zaliczył dwie asysty.
 
-Jakubowi dziękujemy za reprezentowanie barw Piasta i życzymy powodzenia w dalszej piłkarskiej karierze - czytamy na stronie pomarańczowo-czarnych.
 
Oficjalny serwis internetowy Piastunek podaje także, że jego nowym zespołem będzie Strug Tyczyn, który wiosną będzie się bił o utrzymanie w klasie O Rzeszów. Działacze klubu z ulicy Cichej 5 zaprzeczają jednak tym informacjom. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Ktoś 2020-02-20 21:37:36 4 1

Jak mogą zaprzeczać... Skoro na stronie łączy nas piłka jest czarno na bialym że zawodnik wrócił do Strugu Tyczyn ,a że był wypożyczony to tym bardziej , a czy będzie grał czy nie to już nieważne, ale teoretycznie wrócił do Strugu Tyczyn bo Jego wypożyczenie nie zostało przedłużone

Autor 2020-02-21 17:21:52 1 1

Złota gwiazdka akademii im za bardzo w głowie namieszała i nie wiedzą co mówią

lol 2020-02-25 11:57:01 1 0

Przeicież on z SMS Resovia przeszedł od Tuczemp.
ale no proste, że każdy wie lepiej od innego xD polska mentalność ja wiem lepiej i już :D

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij