http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-02-17 16:32:24

Nazar Melnyczuk piłkarzem Motoru Lublin

Podobne tematy Motor Lublin 3 liga gr. IV
Nazar Melnyczuk będzie grał w Motorze Lublin. (fot. Motor Lublin)
Nazar Melnyczuk będzie grał w Motorze Lublin. (fot. Motor Lublin)
Motor Lublin zakontraktował nowego lewego obrońcę. W ekipie z lubelszczyzny w rundzie wiosennej będzie grał Nazar Melnyczuk. 
 
Nazar Melnyczuk został nowym piłkarzem Motoru Lublin. 24-latek jest pochodzącym z Ukrainy lewym obrońca. Melnyczuk urodził się 24 lutego 1995 roku. Swoją karierę rozpoczął w juniorskich grupach  BRW-WIK Włodzimierza Wołyńskiego, z którego przeniósł się do Wołynia Łuck. Później grał w Zirka-2 Kirowohrad, Bohun Brody, Weres Równe. Wszytkie te zespoły występowały w 2 lidze ukraińsiej.
 
Od rundy wiosennej sezonu 2016/17 24-latek był piłkarzem Tomasovii Tomaszów Lubelski w tej ekipie spędził dwa lata. Naraz Melnyczuk po przygodzie z Tomasovią grał jeszcze w Metaliście 1925 Charków, a do "Żółto-biało-niebieskich" trafił z Łucka.
 
– Chciałbym pomóc Motorowi Lublin w awansie do II ligi. Mam już za sobą kilka zajęć drużyną i bardzo mi się w tym klubie podoba. W Motorze są bardzo dobrzy zawodnicy, którzy mi pomagają i chciałbym im się odwdzięczyć za to swoją dobrą grą na boisku  – powiedział Melnyczuk na łamach oficjalnej strony Motoru.
 
Jest to piąte wzmocnienie ekipy prowadzonej przez Mirosława Hajdę. Być może Motor Lublin sprowadzi jeszcze jednego zawodnika, który będzie rywalizował o miejsce na lewej obronie z Nazarem Melnyczukiem.
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij