2020-02-17 21:22:14

SPR Stal Mielec poległa z Górnikiem Zabrze

Górnik rozjechał zdziesiątkowanych mielczan (fot. PGNiG Superliga)
Górnik rozjechał zdziesiątkowanych mielczan (fot. PGNiG Superliga)
Ostatnie trzy dni, nie były zbytnio udane dla mieleckich szczypiornistów. Ekipa Dawida Nilssona była w rozjazdach i z każdej podróży przyjechała z pustymi rękoma. 
 
SPR Stal Mielec po sobotniej porażce z Azotami Puławy, chciała się zrehabilitować, jednak było o to niezwykle trudno. Jej przeciwnik, czyli NMC Górnik Zabrze to czołówka PGNiG Superligi. Ściany pomagają swoim, wobec czego wygrana podkarpackiej ekipy byłaby niemałą niespodzianką.
 
Sprawy nie ułatwał także fakt, ze mielczanie byli w rozjazdach. Niestety na parkiecie nie wyglądało to najlepiej i to gospodarze dyktowali na nim warunki. Podopieczni Dawida Nilssona starali się walczyć, jednak Górnik był tego dnia świetnie dysponowany.
 
Podkarpacka drużyna ma też problemy kadrowe, które spowodowane są kontuzjami. Po zmianie stron, zabrzanie nadal kontynuowali koncert, nie mając litości dla zdziesiątkowanej Stali. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną gospodarzy, w stosunku 33-18.
 
NMC Górnik Zabrze - SPR Stal Mielec 33-18 (17-11)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij