https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-17 16:48:00

Dawid Bieniasz wypożyczony do Izolatora Boguchwała

Dawid Bieniasz przez najbliższe pół roku będzie grał w Izolatorze Boguchwała. (fot. Korona Rzeszów)
Dawid Bieniasz przez najbliższe pół roku będzie grał w Izolatorze Boguchwała. (fot. Korona Rzeszów)
Dawid Bieniasz został wypożyczony na pół roku z Watkem Korony Rzeszów do Izolatora Boguchwała. 
 
Izolator Boguchwała wypożyczył Dawida Bieniasza na pół roku z Watkem Korony Rzeszów. 23-latek to drugie wzmocnienie ekipy prowadzonej przez duet Michał Kachniarz - Michał Bogacz. Wcześniej kontrakt z "Izolacją" parafował Krystian Wilk.
 
Bieniasz to wychowanek ŁKS-u Łańcut. Później urodzony w Przeworsku pomocnik trafił do grup młodzieżowych Resovii i tam zadebiutował w seniorskiej piłce. Przed sezonem 2018/19 trafił do Poloni Przemyśl, ale po pół roku wrócił do Rzeszowa. Tym razem do Watkem Korony.
 
W barwach ekipy z Załęża 23-latek wystąpił w 19 meczach i zdołał strzelić dwie bramki. Niestety Dawida Bieniasza nie omijały kontuzję i z tego powodu rozegrał tak mało spotkań.
 
- W pamięci kibiców szczególnie zostanie jego rajd i bramka w ostatnich minutach meczu z KS-em Wiązownica w rundzie wiosennej sezonu 2018/19. Powodzenia Bieniu! - czytamy na oficjalnej stronie Korony Rzeszów.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij