https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2020-02-06 12:30:25

Kacper Laskoś wypożyczony do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejny piłkarz zagra w KSZO (fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
Kolejny piłkarz zagra w KSZO (fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
Pomarańczowo-czarni przeprowadzają istną ofensywę transferową, która ma pomóc w awansie. Do klubu ze Świętokrzystkiej 11 dołączył piłlkarz pierwszoligowca.
 
Kacper Laskoś został wypożyczony do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. 20-letni pomocnik w rundzie jesiennej był zawodnikiem GKS-u Tychy, gdzie nie zdołał wystąpić w żadnym spotkaniu Fortuna 1 ligi. Urodzony w Gorlicach piłkarz przy Świętokrzyskiej 11 spędzi najbliższą rundę.
 
Nowy nabytek pomarańczowo-czarnych jest wychowankiem LKS-u Szymbark. Kolejnym krokiem w karierze 20-latka były przenosiny do Glinika Gorlice przed sezonem 2010/11. Zawodnik ponadto grał w Dunajcu Nowy Sącz, Sandecji Nowy Sącz oraz w Wiśle Kraków, gdzie rozegrał jedno spotkanie na najwyższym szczeblu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem