https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-06 20:50:35

Dariusz Marzec: Patrząc na ten okres jestem bardzo zadowolony

Dariusz Marzec podsumował pierwszy etap przygotowań (fot. PGE Stal Mielec)
Dariusz Marzec podsumował pierwszy etap przygotowań (fot. PGE Stal Mielec)
Szkoleniowiec pierwszoligowca na łamach oficjalnej strony podsumował pierwszy etap przygotowań do piłkarskiej wiosny. Dariusz Marzec uspokoił także kibiców, bowiem wielu martwiło się o dwóch piłkarzy, którzy dziś nie zagrali.
 
PGE Stal Mielec przegrała dziś sparing ze Stalą Rzeszów. Szkoleniowiec pierwszoligowca podsumował kończący się pierwszy etap przygotowań na łamach oficjalnej strony. Drużyna już w najbliższą sobotę wyruszy do tureckiego Kargıcak. Tam rozegra trzy mecze kontrolne.
 
- Mecz ze Stalą Rzeszów zakończył pierwszy etap przygotowań. Przechodzimy teraz do drugiej części. Był to okres wzmożonej pracy, gdzie praktycznie wszyscy zawodnicy dostali szansę pokazania się. Trenowało z nami dużo młodzieży, która uczestniczyła w meczach kontrolnych. Patrząc na ten okres jestem bardzo zadowolony, że odbył się on bez kontuzji, że wszyscy zawodnicy są zdrowi i możemy jechać na dalszą część naszych przygotowań do Turcji – powiedział dla oficjalnej strony Dariusz Marzec.
 
W dzisiejszym sparingu nie zagrali Michał Mak oraz Krystian Getinger. Opiekun mielczan jednak uspokoił kibiców, że wszystko z nimi w porządku.
 
- Oczywiście zarówno Krystian jak i Mateusz lecą z nami do Turcji. Mateusz cały czas jest prowadzony indywidualnie, ale od razu uspokajam – jest zdrowy. Oszczędzamy go, prowadzimy go troszeczkę inaczej. Najważniejsza dla nas jest liga. Krystian dwa dni temu poczuł leciutkie zmęczenie, ale też bez kontuzji. Dzisiaj mógł grać spokojnie, ale stwierdziliśmy, żeby przeprowadził na spokojnie trening z Trenerem od przygotowania motorycznego. Wszyscy są zdrowi, z czego bardzo się cieszę, bo wcześniej nie miałem takiego komfortu, żeby wszyscy zawodnicy byli zdrowi. Mam nadzieję, że utrzymamy to do ligi - zakończył trener PGE Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij