https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-05 21:57:00

Resovia z wizytą w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym

Podobne tematy 2 liga Apklan Resovia
Piłkarze Apklan Resovii odwiedzili dzieci w Klinicznym Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży im. św. Jana Pawła II w Rzeszowie. (fot. Pro Rresovia)
Piłkarze Apklan Resovii odwiedzili dzieci w Klinicznym Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży im. św. Jana Pawła II w Rzeszowie. (fot. Pro Rresovia)
Piłkarze Apklan Resovii po raz kolejny odwiedzili Kliniczny Regionalny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży im. św. Jana Pawła II w Rzeszowie.
 
Piłkarze Apklan Resovii po za grą w piłkę angażują się również w akcje społeczne. Ostatnio piłkarze "Pasiaków"  urządzili Resoviacką gwiazdkę i odwiedzili Kliniczny Regionalny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży im. św. Jana Pawła II w Rzeszowie.
 
Dla najmłodszych zostały przygotowane paczki ze słodyczami, owocami oraz Resoviacki upominek. Dodatkowo do świetlicy przekazali sprzęt elektroniczny, gry i zabawki oraz artykuły papiernicze.
 
Zawodnicy drugoligowca stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali swoje umiejętności piłkarskie, odpowiadali na liczne pytania, oraz rozdawali autografy.
 
- Pojechaliśmy z zawodnikami odwiedzić dzieci w Klinicznym Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym. Akcja troszkę nam się opóźniła, bo mieliśmy to zorganizować dużo wcześniej. Jednak wiadomo, święta, później zawodnicy byli w rozjazdach ze względu na sparingi, obóz - powiedziała nam Daria Szczygieł z Fundacji PRO Resovia.
 
- Bardzo dziękuję piłkarzom, kibicom i wszystkim, którzy zaangażowali się tę akcję. Wszystko udało się, a dzieciaki sprawiły nam miłą niespodziankę. Mieli przygotowane występy i ja jako prezes fundacji bardzo mocno się wzruszyłam. To są takie emocje, jakich nie da się opisać słowami. To również są takie pieniądze, których nikt nie liczy - kontynuuje swą wypowiedź.
 
- Zawsze pomagamy, jak tylko możemy i zawsze będziemy to robić. Akcja ta odbywa się nie tylko na Gwiazdkę. Jesteśmy cały czas w kontakcie ze szpitalem. Dużo rzeczy robimy, działamy. Każdy z nas "daje serducho". Pamiętajmy, że dobro wraca - kończy Daria Szczygieł.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

pniok 2020-02-05 22:20:29 15 2

Brawo Resoviaczki i Resoviacy!

pniok 2020-02-05 22:20:29 15 2

Brawo Resoviaczki i Resoviacy!

Stan 2020-02-05 22:28:12 12 0

Brawo fundacja, działajcie dalej.

1905 2020-02-06 14:09:37 3 0

Dziadek mróz się trochę spóźnił ale to pewnie przez to ocieplenie klimatu haha
Brawo za akcję :) Pamiętajmy o innych nie tylko od święta!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij