https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-02-05 21:18:42

Rawlplug Sokół Łańcut poległ z WKK Wrocław

Łańcucianie nie dali rady ekipie z Wrocławia (fot. archiwum)
Łańcucianie nie dali rady ekipie z Wrocławia (fot. archiwum)
Łańcucianie odrobili dziś zaległości, jednak nie mają po meczu zbyt dobrych nastrojów. Ekipa Dariusza Kaszowskiego przegrała drugie spotkanie z rzędu.
 
Rawlplug Sokół Łańcut od pierwszych minut starcia musiał gonić wynik. WKK Wrocław staral się utrzymywać odpowiednią przewgę, jednak ta zaczęła maleć. Było to widoczne szczególnie w końcówce pierwszej kwarty. Wtedy to miejscowi mocniej przycisnęli i doprowadzili do wyrównania.
 
Po krótkiej przerwie, wrocławianie zyskali sześciopunktową przewagę, którą po chwili gospodarze zniwelowali do jednego oczka. Ekipie Tomasza Niedbalskiego to się nie spodobało i ta znowu odskoczyła. Łańcucianie jednak ponownie w końcówce mocniej przycisnęli i to im się opłaciło, bowiem po drugiej kwarcie prowadzili trzema oczkami.
 
Żółto-czarni chcieli pójść za ciosem, ale goście byli bardziej zdeterminowani. WKK Wrocław napierał, aż w końcu wyszedł na prowadzenie. W ostatniej kwarcie obie ekipy zagrały va banque, jednak lepiej na tym wyszli goście, którzy ostatecznie wygrali to spotkanie.
 
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 79:88 (23-23, 21-18, 15-19, 20-28)
 
Rawlplug Sokół Łańcut: Inglot, Zaguła 5, Kulikowski 4, Karolak 8, Wieloch 11, Pawlak 11, Szymański 22, Klima 12, Sewioł 4, Noga, Ciechociński 0, Czerwonka 2
 
WKK Wrocław: Uberna 0, Niedźwiedzki 18, Madejski, Koelner 24, Jędrzejewski 15, Nowakowski 0, Kroczak 7, Pułkotycki 0, Sitnik 0, Prostak 13, Patoka 11
 
Sędziowali: Adam Krasuski, Michał Pogon, Krzysztof Krajewski
 
Komisarz: Zbigniew Nowocin

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij