http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-01-22 11:59:01

W piątek prezentacja RzTŻ Rzeszów. Kibice wybiorą kapitana

W najbliższy piątek 24 stycznia o godzinie 18 odbędzie się prezentacja żużlowego RzTŻ Rzeszów. W tym dniu poznany kapitana rzeszowskiej drużyny!
 
Po rocznej przerwie żużel wraca do Rzeszowa. Przedsamkiem emocji na stadionie przy ul. Hetmańskiej 69 będzie oficjalna prezentacja drużyny RzTŻ Rzeszów. Odbędzie się ona w piątek 24 stycznia o godzinie 18 w Millenium Hall.
 
Będzie to doskonała okazja dla kibiców, aby zobaczyć i posłuchać nowych żużlowców rzeszowskiego klubu. Również kibice podczas tej prezentacji zdecydują kto będzie kapitanem drużyny na sezon 2020.
 
Klub RzTŻ serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na tę prezentację, bowiem będzie wiele konkursów, gdzie do wygrania będą gadżety między innymi karnety na sezon 2020 oraz koszulki klubowe. Po prezentacji fani będą mogli zdobyć autograf oraz zrobić sobię pamiątkową fotografię z każdym zawodnikiem.
 
Dla kibiców, którzy nie będą mogli stawić się w piątek w Millenium Hall przygotowaliśmy transmisję na żywo z tego wydarzenie na kanale youtube PDK Live. Link poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij